سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واکنش سخنگوی شورای شهر مشهد به بازداشت یک عضو شورای این شهر: آن‌ها که در انتخابات ش...

واکنش سخنگوی شورای شهر مشهد به بازداشت یک عضو شورای این شهر: آن‌ها که در انتخابات شکست خوردند از فضا سوءاستفاده کردند

چکیده :ما در شورا پیگیر وضعیت ایشان هستیم تا در حقیقت حقوق ایشان هم به‌عنوان شهروند جمهوری اسلامی ایران و هم نماینده اول شهر مشهد در فرایند رسیدگی پرونده رعایت...


محمدرضا حیدری سخنگوی شورای شهر مشهد در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین درباره وضعیت امیر شهلا عضو بازداشت‌شده این شورا اظهار کرد: ما در شورا پیگیر وضعیت ایشان هستیم تا در حقیقت حقوق ایشان هم به‌عنوان شهروند جمهوری اسلامی ایران و هم نماینده اول شهر مشهد در فرایند رسیدگی پرونده رعایت بشود. در این‌باره تعاملاتی هم با مقامات استان داریم اما نتیجه و تصمیم در اختیار قوه قضائیه است و ما از آن بی‌اطلاع هستیم.

حیدری درباره احضار برخی از اعضای شورای شهر در رابطه با پرونده امیر شهلا تصریح کرد: اعضای شورا احضار نشده‌اند بلکه قوه قضائیه از دو و یا سه نفر از اعضای شورای شهر خواسته بیایند و توضیحاتی بدهند که آن‌ها هم اعلام آمادگی کردند ولی هنوز اتفاقی نیفتاده است.

سخنگوی شورای شهر مشهد درباره اختلافات سیاسی در این شهر تأکید کرد: ما تا الان که در شورای پنجم هستیم رویکرد تعاملی و گفت‌وگویی داشته‌ایم و بر همین مدار حرکت کرده‌ایم. دستگاه‌های اجرایی هم به ما کمک کرده‌اند و ما دراین رابطه مشکل خاصی نداشته‌ایم. ولی درباره این موضوع خاص، مخالفان و کسانی که در انتخابات موفق نشدند، در فضای مجازی خیلی بداخلاقی کردند، از این فضایی که برای عضو شورا پیش‌آمده سوءاستفاده کرده و اتهامات خلافی به آقای شهلا وارد کردند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.