سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حسین شریعتمداری و مریم رجوی؛ اشتراک صدباره مواضع...

حسین شریعتمداری و مریم رجوی؛ اشتراک صدباره مواضع

چکیده :انگار که روزنامه کیهان و سازمان منافقین بیش از گذشته منافع مشترک پیدا کرده‌اند. در این روزها که کشور در التهاب قیمت ارز بسر میبرد و از سوی دیگر ترامپ هرلحظه ایران را تهدید به خروج از برجام میکند، کیهان و سازمان منافقین یک ندا سر داده‌اند و هرکدام به یک نحو تلاش میکنند تا برجام را از بین...


کلمه – نرگس مستوفی: انگار که روزنامه کیهان و سازمان منافقین بیش از گذشته منافع مشترک پیدا کرده‌اند. در این روزها که کشور در التهاب قیمت ارز بسر میبرد و از سوی دیگر ترامپ هرلحظه ایران را تهدید به خروج از برجام میکند، کیهان و سازمان منافقین یک ندا سر داده‌اند و هرکدام به یک نحو تلاش میکنند تا برجام را از بین ببرند.

از یک سو جولیانی حامی این سازمان در یک حرکت نمادین اقدام به آتش زدن برجام میکند و از سوی دیگر کیهان در تیتر یک خود از آتش زدن برجام میگوید.

نه کیهان نشینان و نه آنها که سالهاست از سوی مردم رانده شده‌اند هیچ کدام دل خوشی از برجام نداشتند و یکی در داخل و دیگری در خارج تمام تلاش خود را کردند تا برجام امضا نشود و از زمانیکه امضا شد نیز تمام تلاش خود را برای ناکام ماندن ان بکار بردند.

از این روز نیز حسین شریعتمداری مدیرمسوول کیهان در گفت و با فارس میگوید: “مگر برجامی باقی مانده که برای خروج از آن استخاره می‌کنند؟!”

حسین شریعتمداری و مریم رجوی همصدا شده‌اند و هردو بد برجام را میگویند و برجام را خطری برای خود می‌دانند. اینان در مقابل مردم و منافع ملی قرار گرفته‌اند، از روز اول شکست برجام را لحظه شماری میکردند برای روزی که برجام امضا نشود و پس از آن برای روزی که از بین برود. این قبیل اظهار نظرها و رفتارها فقط پیش از گذشته به مردم نشان میدهد کدام گروه ها و جریان ها نگران منافع ملی و مردم هستند و کدام جریان ها همصدا با چه افراد و گروه های منافع ملی آنان را زیر پا میگذارند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.