سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » قوه قضاییه دستور مسدود سازی تلگرام را صادر کرد...

قوه قضاییه دستور مسدود سازی تلگرام را صادر کرد

چکیده :پس از کش و قوس های فراوان بالاخره دستور توقیف تلگرام صادر شد. به نظر میرسد که دولت حسن روحانی زیر بار فیلتر تلگرام نرفته و برای همین  قوه قوه قضاییه ورود کرده و دستور مسدود سازی تلگرام را صادر کرد. بازپرس شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه تهران در این خصوص اعلام کرد: کلیه...


پس از کش و قوس های فراوان بالاخره دستور توقیف تلگرام صادر شد. به نظر میرسد که دولت حسن روحانی زیر بار فیلتر تلگرام نرفته و برای همین  قوه قوه قضاییه ورود کرده و دستور مسدود سازی تلگرام را صادر کرد.

بازپرس شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه تهران در این خصوص اعلام کرد:

کلیه ارائه دهندگان خدمات دسترسی به اینترنت کشور خصوصاً شرکت ارتباطات زیر ساخت و اپراتور‌های تلفن و دارندگان پروانه ارائه خدمات ارتباطات ثابت مکلف­ هستند از تاریخ ۹۷/۰۲/۱۰ نسبت به اعمال مسدودسازی کامل وب سایت و اپلیکیشن شبکه اجتماعی تلگرام اقدام نمایند.

با توجه به مراتب فوق کلیه ارائه دهندگان خدمات دسترسی به اینترنت کشور خصوصاً شرکت ارتباطات زیر ساخت و اپراتور‌های تلفن و دارندگان پروانه ارائه خدمات ارتباطات ثابت مکلف­ هستند از تاریخ ۹۷/۰۲/۱۰ نسبت به اعمال مسدودسازی کامل وب سایت و اپلیکیشن شبکه اجتماعی تلگرام اقدام نمایند.

متذکر می­گردد اعمال مسدودسازی باید بنحوی اجرا شود که محتوای شبکه مذکور با هیچ نرم افزاری (اعم از فیلترشکن و نظایر آن) در کشور قابل دسترس نباشد تخلف از اجرای این دستور مستوجب تعقیب کیفری خواهد بود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.