سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » کیهان: اگر برای خاتمی، «شنود» گذاشته می‌شد، اقدامی «قانونی و عقلانی» بود...

کیهان: اگر برای خاتمی، «شنود» گذاشته می‌شد، اقدامی «قانونی و عقلانی» بود

چکیده :س از اذعان ترقی عضو موتلفه به شنود خاتمی و ارایه گزارش شنود به «نظام» حالا روزنامه کیهان در توجیه این اقدام غیرقانوی و غیر شرعی نوشته است: "به اعتبار خیانت خاتمی به نظام و انقلاب در فتنه ۸۸ و همراهی با ضد انقلاب در پروژه آشوب نیابتی و همچنین ارتباط با عناصر براندازی چون جرج سوروس، حتی اگر برای او شنود و مراقب هم گذاشته می‌شد، اقدامی قانونی و عقلانی...


کلمه – گروه خبر: پس از اذعان ترقی عضو موتلفه به شنود خاتمی و ارایه گزارش شنود به «نظام» حالا روزنامه کیهان در توجیه این اقدام غیرقانوی و غیر شرعی نوشته است: “به اعتبار خیانت خاتمی به نظام و انقلاب در فتنه ۸۸ و همراهی با ضد انقلاب در پروژه آشوب نیابتی و همچنین ارتباط با عناصر براندازی چون جرج سوروس، حتی اگر برای او شنود و مراقب هم گذاشته می‌شد، اقدامی قانونی و عقلانی بود.”

روزنامه کیهان در حالی اقدام به توجیه شنود سید محمد خاتمی میکند که طی چند روز گذشته و پس از اظهارات ترقی، بسیاری از فعالان سیاسی در این خصوص موضع گیری کردند و حتی ترقی مجبور به عقب نشینی از اظهارات خود شد. او مدعی شد که منظورش از آن اظهارات شنود نبوده، بلکه اطرافیان خاتمی خود بازگوکننده اظهارات رئیس جمهور اصلاحات هستند.

رضا خاتمی برادر سید محمد خاتمی نیز در گفت و گو با روزنامه اعتماد بر شنود دفتر و منزل خاتمی تاکید کرد و حتی گفت که پس از پایان بنایی خانه رئیس جمهور اصلاحات، پشت پریزهای برق ابزار شنود را یافته‌اند.

وی همچنین تاکید کرد که اصلاح طلبان چیزی برای پنهان کردن ندارند، اما ابزار شنود تبدیل به وسیله ای برای تصفیه حساب های سیاسی شده است.

روزنامه کیهان در مطلب خود با تکرار دروغ های همیشگی و داستان های تخیلی که بارها در این روزنامه منتشر شده سعی کرده تا شنود و مراقبت از خاتمی را یک اقدام قانونی و عقلانی نشان دهد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.