سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ضرغامی هم فهمید حصر، غیراخلاقی، زشت و غیرقانونی است: حصر را خیلی به رهبری وصل نکنید...

ضرغامی هم فهمید حصر، غیراخلاقی، زشت و غیرقانونی است: حصر را خیلی به رهبری وصل نکنید

چکیده : به نظر می رسد در سالهای اخیر سیاست حصر که توسط شخص رهبری تصمیم گیری و اجرا و ادامه پیدا کرد چنان در نزد افکار عمومی و حتی جمعیت حامیان رهبری، غیر قابل دفاع، ناپسند و ناجوانمردانه شده است که اقای ضرغامی بنا به سیاست جدید نظام اساسا اصل ارتباط حصر با رهبری را منکر می شود و تصمیم گیری در ایتباره را به دوش جریان رقیب می...


عزت الله ضرغامی که در سالهای اخیر در دفتری که توسط بیت رهبری در اختیار وی قرار داده شده است به توجیه گری منویات نظام مشغول است سعی کرده است تا مسوولیت ۸ سال حصر ظالمانه را از دوش رهبری بردارد و آن را به دوش حسن روحانی بگذارد.

وی در جمعی برگزیده از زندانیان رژیم سابق گفته است: حصر را خیلی به رهبری وصل نکنید. همان‌طور که در سال ۸۹ با حضور آقای روحانی در جلسه شورای عالی امنیت ملی به تصویب رسید، هر وقت این شورا با ریاست رئیس‌جمهور به نتیجه جدیدی برسد قاعدتا پیگیری می‌شود»

به گزارش کلمه، به نظر می رسد در سالهای اخیر سیاست حصر که توسط شخص رهبری تصمیم گیری و اجرا و ادامه پیدا کرد چنان در نزد افکار عمومی و حتی جمعیت حامیان رهبری، غیر قابل دفاع، ناپسند و ناجوانمردانه شده است که اقای ضرغامی بنا به سیاست جدید نظام اساسا اصل ارتباط حصر با رهبری را منکر می شود و تصمیم گیری در ایتباره را به دوش جریان رقیب می اندازد.

در همین حال بی عملی و یا عدم گزارش دهی شفاف دولت روحانی به مردم درباره تلاش های احتمالی جهت رفع حصر هم به توسعه چنین برداشت هایی دامن می زند.

فارغ از اینکه همه نهادها و تصمیم سازان در کشور اعم از دولت و شورای امنیت ملی و نهاد رهبری و … به اندازه مسوولیت خود در برپایی و تداوم حصر غیرقانونی مسوولیت دارند اما تلاش ضرغامی برای سلب مسوولیت از رهبری (آمر و مسوول اصلی حصر) جالب توجه است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.