سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نگران نباشید، قوه قضاییه مراقب است...

نگران نباشید، قوه قضاییه مراقب است

چکیده :قوه قضاییه به سرعت برای راننده اتوبوس خیابان گلستان هفتم حکم صادر می کند، به سرعت برای فعالان سیاسی و منتقدان حکم صادر می کند، سرعت این قوه در پرونده سازی و تهدید مخالفان بالاست، تمامی این حکم ها را نیز به سرعت اجرا میکند، اما فقط مراقب مرتضوی ها و طوسی ها و مداحان و مفسدین اقتصادی و شهرداران سابق است.او مراقب مفسدان است و این است عدالت قوه...


کلمه‌ـ گروه‌سیاسی: ۹ سال از وقوع جنایت #کهریزک میگذرد، اما دستگاه قضایی حتی برای اجرای بخشی از عدالت هم عجله ندارد.

سعیدمرتضوی بی هیچ نگرانی طلبکارنه و خونسرد میگوید حکم ۲ سال زندانم اجرا نشده است و مقامات قضایی نیز میگویند: او تحت‌نظر است؛ به موقعش حکم اجرا می‌شود.

مقامات قضایی مراقب سعید مرتضوی هستند و او را تحت نظر دارند اما اجازه نمی دهند شهردار تهران بیش از این به کارش ادامه دهد. به راحتی محمدعلی #نجفی را تهدید می کنند، شبانه به خانه اش میروند، برای رقص چند کودک اورا احضار می کنند و یک بازپرسی که یادآور سالهای سعید مرتضوی است او را بازجویی می کند، وقتی که می بینند شورا حاضر به پذیرش استعفا نمی شود علنی شهردار و منتخبین مردم را تهدید می کنند و نهایت با پرونده سازی های مکرر شهردار را خانه نشین می کنند.

براستی کدام یک مهم تر هستند؟ شهردار تهران و یا قاضی پر از پرونده فساد و تخلف؟

محمد علی نجفی پرونده تخلفات شهردار سابق را به قوه قضاییه ارسال کرده است، پیش از او پرونده املاک نجمومی نیز در اختیار این قوه قرار گرفته است، گزارشات حاکی از تخلفات گسترده محمد باقر قالیباف است.

استخدام ۱۳ هزار نفر توسط #قالیباف در آستانه انتخابات در شهرداری، قرار دادن ۶۷۴ ملک شهرداری به‌صورت سلیقه‌ای در مالکیت اشخاص و بعضی نهادها و مفاسد برخاسته از هولوگرام‌ها در قالیباف و .. گوشه هایی از تخلفات باقر قالیباف است اما قوه قضاییه حتی مراقب قالیباف نیز نیست و به جایش نجفی را تهدید می کند.

پرونده #زهرا کاظمی سالهاست که یک گوشه خاک می خورد و هیچ گاه به صورت جدی به نحوه مرگ این روزنامه نگار در زندان رسیدگی نشد. مرتضوی متهم اصلی این پرونده است اما او فقط تحت نظر است چراکه دادستان و قوه قضاییه کارهای مهم تری دارند.

مجیدمقدم زندانی سیاسی، در کهریزک زندانی بود، او قربانی جنایات کهریزک است. این زندانی سیاسی دچار انواع بیماری ها در زندان شده است، او یکی از قربانیان سعید مرتضوی است. نمی تواند درمان خود را ادامه دهد چرا که دادستانی او را خطرناک می داند و می خواهد که به سرعت به زندان برگردد وگرنه وثیقه اش توقیف می شود اما دادستانی فقط مراقب سعید مرتضوی است.

دادستانی مراقب #سعیدطوسی نیز هست، مربی صوت و لحنی که پدران شاگردانش از او به اتهام کودک آزاری شکایت کردند. با اعمال نفوذ مقامات عالیه تبرئه می شود و پدران و مادرانی را عصبانی و سرخورده از عدالت قوه قضاییه رها می شوند در حالیکه صدماتی به فرزندانشان وارد شده که هیچ جور جبران نمی شود. انها انتظار داشتند دردشان با عدالت قوه ای که ادعای عدل علی دارد کمی التیام یابد اما شعله ور تر شد.

کمی آن طرف تر #مداحانی هستند که گفته می شود #جاسوسی کرده اند. بازداشت شدند، به راحتی آزاد شدند، قوه قضاییه حتما مراقب آنها است اما چون نمی تواند مراقب فعالان #محیط‌زیستی باشد آنها ماه هاست در زندان نگه داشته، خانواده هایشان را نگران رها کرده است.

قوه قضاییه به سرعت برای راننده #اتوبوس خیابان #گلستان هفتم حکم صادر می کند، به سرعت برای فعالان سیاسی و منتقدان حکم صادر می کند، سرعت این قوه در پرونده سازی و تهدید مخالفان بالاست، تمامی این حکم ها را نیز به سرعت اجرا میکند، اما فقط مراقب مرتضوی ها و طوسی ها و مداحان و مفسدین اقتصادی و شهرداران سابق است.او مراقب مفسدان است و این است عدالت قوه قوضاییه.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.