سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واکنش نعمت احمدی به اظهارات دادستان: اتفاقی که در تاریخ ثبت خواهد شد...

واکنش نعمت احمدی به اظهارات دادستان: اتفاقی که در تاریخ ثبت خواهد شد

چکیده :در مدت زمان حضور نجفی در شهرداری، بالغ بر ۱۰ گزارش از تخلفات شهرداری سابق به دستگاه قضایی تقدیم شد که متاسفانه تا کنون شاهد عکس العملی در این باره نبوده ایم و این در حالی است که در مقابل به خاطر رقص چند دختر بچه ۸ ساله شاهد احضار شهردار به دادسرا و صدور قرار برای وی بودیم و چنین اتفاقی در تاریخ ثبت خواهد...


نعمت احمدی، حقوقدان و وکیل دادگستری به سخنان دادستان کل کشور اشاره و در گفت و گو با «تهران وایر» خاطرنشان کرد: معتقدم که امروز مسائل مهمتری در کشور وجود دارد که دادستان محترم کل ای کاش به آن ورود کنند.

وی افزود: من معتقدم که ورود دادستان محترم کل کشور از منظر ادله و بایسته های قانونی و حقوقی در حوزه صلاحیت ایشان نیست. البته آقای منتظری به خوبی می‌دانند که علت استعفای شهردار تهران چیست و در واقع بیماری را می توان تنها یکی از این علت ها تلقی کرد.

این وکیل دادگستری تاکید کرد: بنده توجه آقای منتظری به عنوان مدعی العموم را به این مهم جلب می کنم که دقیقا از بدو استعفای نجفی از شهرداری تهران تا زمان مخالفت شورا با این استعفا، وی در تمام این مدت حتی در ایام تعطیلات نوروز در امور جاری شهرداری فعالیت قابل توجهی داشته و با حضور چندباره میدانی در پروژه های مختلف اساسا مدیریت خوبی را در پایتخت به نمایش گذاشته است. با این همه سوال من از شخص دادستان محترم این است که ایشان چه کم کاری اهمالی را در عملکرد شهردار دیده اند؟ اگر کم کاری در حوزه عملکرد شهردار صورت گرفته باشد، می توانیم به لحاظ حقوقی شاهد ورود مدعی العموم به مسئله باشیم.

وی خاطر نشان کرد: در مدت زمان حضور نجفی در شهرداری، بالغ بر ۱۰ گزارش از تخلفات شهرداری سابق به دستگاه قضایی تقدیم شد که متاسفانه تا کنون شاهد عکس العملی در این باره نبوده ایم و این در حالی است که در مقابل به خاطر رقص چند دختر بچه ۸ ساله شاهد احضار شهردار به دادسرا و صدور قرار برای وی بودیم و چنین اتفاقی در تاریخ ثبت خواهد شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.