سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واکنش احمدی‌نژاد به سخنرانی نوروزی رهبری...

واکنش احمدی‌نژاد به سخنرانی نوروزی رهبری

چکیده :احمدی‌نژاد ضمن نام بردن از تعدادی از جوانان و سیاسیون که از نزدیکان وی بوده اند به رفتاری های غیرقانونی و خشن سازمان اطلاعات سپاه به ریاست طایب و قوه قضاییه اشاره کرد و خواستار تشکیل یک مرجع صالح و مستقل جهت رسیدگی به شکایات مردم در زمینه مظالم و تخلفات دستگاه قضایی شد ...


کلمه ـ گروه خبر: محمود احمدی نژاد در واکنش به اظهارات آیت الله خامنه ای مبنی بر وجود آزادی بیان در کشور در نامه ای به رهبری از برخوردهای شدید سازمان اطلاعات سپاه و قوه قضاییه ( که زیر نظر رهبری هستند) با همفکرانش گلایه کرد.

به گزارش کلمه، وی ضمن نام بردن از تعدادی از جوانان و سیاسیون که از نزدیکان وی بوده اند به رفتاری های غیرقانونی و خشن سازمان اطلاعات سپاه به ریاست طایب و قوه قضاییه اشاره کرد و خواستار تشکیل یک مرجع صالح و مستقل جهت رسیدگی به شکایات مردم در زمینه مظالم و تخلفات دستگاه قضایی شد.

گفتنی است سازمان اطلاعات سپاه و قوه قضاییه در سال ۸۸ شدیدترین برخوردها را با منتقدان احمدی نژاد انجام میدادند. بعدها در فایل ویدیویی که از فرمانده سپاه و نیز نماینده ولی فقیه در سپاه منتشر شد مشخص شد که با توجه به نزدیکی نظر رهبری به احمدی نژاد، سپاه تشکیل دولت توسط مخالفان وی را خط قرمز میدانسته است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.