سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محسن هاشمی: شهرداری را قبول نمی‌کنم چون نمی خواهم مریض شوم!...

محسن هاشمی: شهرداری را قبول نمی‌کنم چون نمی خواهم مریض شوم!

چکیده :استعفای ایشان را در صحن شورا به بحث میگذاریم اگر توضیحات قانع کننده‌ای دادند در همان جلسه سرپرست انتخاب می‌کنیم اگر پذیرفته نشد به کار خود ادامه می‌دهند. این اظهارات دو پهلوی هاشمی درباره دلایل نجفی برای استعفا در واقع به این معناست که توضیحات قانع کننده درباره بیماری! باید توسط اعضای شورای شهر پذیرفته شود! وگرنه وی باید به کار خود ادامه دهد. همچنین هاشمی تاکید دارد که درباره دلایل استعفای نجفی نمی توان علنی صحبت...


محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران در سخنانی دوپهلو درباره دلایل استعفای نجفی از شهرداری تهران گفت: از عصر روز گذشته استعفایی را از دکتر نجفی دریافت کردیم و امروز هم در جلسه هم اندیشی موضوع را بررسی کردیم.

وی افزود: علت استعفا را یک مشکل جدید پزشکی مطرح کردند.مشکل پزشکی را نمی‌شود علنی کرد. استعفای ایشان را در صحن شورا به بحث میگذاریم اگر توضیحات قانع کننده‌ای دادند در همان جلسه سرپرست انتخاب می‌کنیم اگر پذیرفته نشد به کار خود ادامه می‌دهند.

این اظهارات دو پهلوی هاشمی درباره دلایل نجفی برای استعفا در واقع به این معناست که توضیحات قانع کننده درباره بیماری! باید توسط اعضای شورای شهر پذیرفته شود! وگرنه وی باید به کار خود ادامه دهد. همچنین هاشمی تاکید دارد که درباره دلایل استعفای نجفی نمی توان علنی صحبت کرد.

نکته جالب توجه دیگر اینکه هاشمی در ادامه گفت و گو با خبرنگاران با مزاح گفته است: اگر شورا از من بخواهد شهردار شوم قبول نمی کنم، چون نمی خواهم مریض شوم.

کلمه به زودی جزییاتی از ماهها فشار شدید بر شهردار تهران را توسط نهادهای غیر پاسخگو و موازی اطلاع رسانی خواهد کرد


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.