سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محمد مقدم عضو مجمع روحانیون مبارز:‌ تقسیم‌بندی «انقلابی» و «غیرانقلابی» بهانه‌ا...

محمد مقدم عضو مجمع روحانیون مبارز:‌ تقسیم‌بندی «انقلابی» و «غیرانقلابی» بهانه‌ای برای حذف رقباست/ همه با انگ ضدانقلاب حذف شدند

چکیده : مجموعه‌ای که انقلاب با تلاش آنان به پیروزی رسید آنقدر ریزش داشته که امروز کسی از آنان باقی نمانده است و همه با انگ ضدانقلاب حذف شده‌اند. در حالی که این نگاه، نگاه پسندیده‌ای نیست و به ضرر منافع ملی...


محمد مقدم،‌ عضو مجمع روحانیون مبارز به اظهارات اخیر احمد جنتی که در اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری خطاب به حسن روحانی گفته بود «شنیدم افرادی که به انقلاب اعتقاد ندارند در وزارتخانه‌ها مسئولیت دارند» واکنش نشان داد و گفت: اینگونه اظهارات بهانه‌ای برای حذف رقباست.

او به اعتمادآنلاین گفت: کسانی که مدعی‌اند غیرانقلابیون در وزارتخانه‌ها مشغول به کارند باید توضیح دهند با چه معیاری انقلابی و غیرانقلابی را تشخیص می‌دهند. اینگونه تقسیم‌بندی‌ها در جهت حذف افراد، چهره‌ها و گروه‌ها بیان می‌شود.

مقدم با اظهار اینکه “من اینگونه نگاه را نگاه حذفی می‌دانم که نه‌تنها برخلاف مصالح ملی و منافع عمومی جامعه است بلکه به بی‌اعتمادی جامعه به مدیران کشور دامن می‌زند” گفت: چنین نگاهی، نگاه تنگ‌نظرانه است که ما از ابتدای انقلاب تاکنون گرفتار آن بوده‌ایم و بسیاری از مشکلات کشور هم به خاطر همین نگاه تنگ‌نظرانه و حذفی است. از ابتدای انقلاب تاکنون ما با عناوین مختلف به افراد و گروه‌ها انگ زدیم و از گردونه قدرت حذف کردیم.

این عضو مجمع روحانیون مبارز با انتقاد از گسترش نگاه حذفی گفت: مجموعه‌ای که انقلاب با تلاش آنان به پیروزی رسید آنقدر ریزش داشته که امروز کسی از آنان باقی نمانده است و همه با انگ ضدانقلاب حذف شده‌اند. در حالی که این نگاه، نگاه پسندیده‌ای نیست و به ضرر منافع ملی است.

مقدم با بیان اینکه “تقسیم گروه‌ها به انقلاب و غیرانقلابی بهانه‌ای است برای حذف رقبا” گفت: نمی‌شود همینطور بگوییم افرادی انقلابی و افرادی غیرانقلابی هستند و با یک عنوان کلی ذهن و ضمیر جامعه را نسبت به مسئولان بدبین کنیم.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.