سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فرقی بین نماز جمعه و مجلس خبرگان نیست؛ استفاده جنتی از تمام تریبون‌ها برای تهدید م...

فرقی بین نماز جمعه و مجلس خبرگان نیست؛ استفاده جنتی از تمام تریبون‌ها برای تهدید مردم

چکیده :احمد جنتی زبانی جز تهدید نمی‌شناسد، او که به تازگی از نمازجمعه تهران اعلام بازنشستگی کرده طی تمام این ۲۵ سال که بر منبر نماز جمعه تکیه زده بود در تمامی خطبه‌هایش خواسته‌ای جز برخورد محکم، اعدام، بازداشت، دستگیری و ......


به گزارش کلمه، احمد جنتی در افتتاحیه مجلس خبرگان رهبری چون خطبه‌های نماز جمعه زبانی جز تهدید نداشت. او درباره وقایع اخیر کشور خصوصا مطالبه حجاب اختیاری گفت: با کسانی که اقدام به رقصیدن و برداشتن روسری از سر می‌کنند، باید برخورد محکم کرد.

او مدعی شد که بعد از انقلاب دخترانی که مینی ژوب پوش بودند از میان رفتند و خواست که “مواظب باشیم پسرها و دخترهایمان خراب نشوند”

احمد جنتی زبانی جز تهدید نمی‌شناسد، او که به تازگی از نمازجمعه تهران اعلام بازنشستگی کرده طی تمام این ۲۵ سال که بر منبر نماز جمعه تکیه زده بود در تمامی خطبه‌هایش خواسته‌ای جز برخورد محکم، اعدام، بازداشت، دستگیری و … نداشت.

با استعفای او از نماز جمعه می‌شد امیدوار بود که دیگر کمتر از تریبون این نهاد که روزگاری امثال طالقانی از آن با مردم سخن می‌گفتند از مرگ و تهدید به اعدام و بازداشت و … شنید اما جنتی از دیگر تریبون‌ها برای بیان خواسته‌های خود استفاده می کند.

گویا امثال جنتی و علم الهدی و لاریجانی و احمد خاتمی و مجموعه آیت‌الله‌های خشمگین نمی‌خواهند باور کنند و بپذیرند که مدتهاست دوره این گونه حرف زدنها به پایان رسیده و مردم فقط خشمگین تر می‌شوند. کمااینکه نظرسنجی‌ها نشان میدهد مردم از خطبه‌های نماز جمعه عصبانی و نا امید هستند و همین قبیل اظهارات است که خشمشان را موجب می شود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.