سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آقای دولت آبادی شما کی به انجام وظایف خود مشغول خواهید شد؟...

آقای دولت آبادی شما کی به انجام وظایف خود مشغول خواهید شد؟

چکیده : باید خطاب به دادستان تهران گفت که بهتر است سرتان به کار خودتان باشد، به جای احضار کردن دخترکان ۹ ساله و چک کردن شناسنامه شان، به جای شاخ و شانه کشیدن برای شهردار تهران، به جای دخالت در کار دیگر نهادها و ارگان ها کمی به فکر کار خودتان باشید، که اختلاص گران و مفسدان و دزدان در شهر می‌چرخند و تمام هم و غم شما شده چند دختر خردسال و شهرداری که از جنس شما نیست و برای همین نیز به او تذکر شب عیدی می‌دهید و به شهرداری که باید بارها وبارها تذکر می دادید هیچ...


کلمه – گروه خبر: عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران به نجفی شهردار تهران هشدار داد که بهتر است که “شهردار از امور فرعی و فردی فارغ شود و به وظایفش در خصوص مسائل شهری بپردازد.”

به نظر می‌رسد حاشیه‌های مراسم روز زن همچنان ادامه دارد و دادستانی تهران می‌خواهد حتما به مساله رقص چند دختر خردسال در مراسم روز زن که توسط شهرداری تهران برگزار شد رسیدگی کند و اجازه ندهد تا شهردار تهران پیش از این از قانون تخطی کند.

از این رو جعفری دولت آبادی خطاب به شهردار تهران می‌نویسد: “توجه شورای شهر تهران را به وضعیت شهرداری جلب می‌نمایم. ظاهراً شهردار تهران گرفتار امورات دیگری است به گونه‌ای که زمان لازم برای پرداختن به مسائل اصلی شهرداری را ندارد و با عنایت به این که در آستانه سال نو هستیم و شهر تهران به عنوان یک کلان‌شهر را نمی‌توان رها نمود، لذا نظارت شود تا شهردار از امور فرعی و فردی فارغ شود و به وظایفش در خصوص مسائل شهر بپردازد.”

قطعا انتظار این است که شهردار تهران تمام تلاش خود را برای تغییر وضعیت شهری که ۱۲ سال تحت مدیریت قالیباف بود و امروز به بزرگترین معضلات گرفتار است به کار گیرد. اما سوالی که اینجا پیش می آید این است که آیا اساسا چنین تذکری در حیطه وظایف دادستانی تهران است؟

البته دستگاه قضایی مدت‌هاست در تمامی امور دخالت دارد به جز آنچه که مربوط به خودش می باشد. رییس این دستگاه بارها در مورد برجام و سیاست خارجی صحبت کرده، پس دادستان او نیز می‌تواند به شهردار تهران تذکر کاری دهد و از او بخواهد تا کارهایش را درست انجام دهد.

اما معلوم نیست طی ۱۲ سال گذشته دادستان تهران کجا بوده است؟ زمانی که باقر قالیباف بی آنکه پاسخگوی هیچ نهادی باشد از پول مردم تهران خرج‌های بی حساب و کتاب میکرد، املاکی که بخشید، تخلفات مالی مجموعه همشهری که این روزها مشخص شده چه رقم های بی حساب و کتابی خرج شده است، قراردادهایی با رقم‌های بالا و صوری که فقط پول باید جابه جا میشد و ده ها تخلف دیگر که طی تمام این سالها سیستم قضا نسبت به آنها ساکت بود و اگر واکنشی هم داشت نسبت به افشا کننده‌ی تخلفات و بازداشت او بود.

اتفاقا باید خطاب به دادستان تهران گفت که بهتر است سرتان به کار خودتان باشد، به جای احضار کردن دخترکان ۹ ساله و چک کردن شناسنامه شان، به جای شاخ و شانه کشیدن برای شهردار تهران، به جای دخالت در کار دیگر نهادها و ارگان ها کمی به فکر کار خودتان باشید، که اختلاص گران و مفسدان و دزدان در شهر می‌چرخند و تمام هم و غم شما شده چند دختر خردسال و شهرداری که از جنس شما نیست و برای همین نیز به او تذکر شب عیدی می‌دهید و به شهرداری که باید بارها وبارها تذکر می دادید هیچ نگفتید.

شاید تمام این فریادها نیز برای لاپوشانی تخلفات ۱۲ ساله قالیباف است که این روزها نجفی گزارش آن را به قوه قضاییه داده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.