سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دفن شبانه محمد راجی درویش گنابادی و جانباز جبهه به دستور نیروهای امنیتی...

دفن شبانه محمد راجی درویش گنابادی و جانباز جبهه به دستور نیروهای امنیتی

چکیده :محمد راجی از دراویش گنابادی و از فرماندهان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، که در حوادث گلستان هفتم بازداشت و بر اثر ضرب و شتم و در دوره‌ی بازداشت کشته شده بود، شب گذشته توسط تعداد اندکی از خانواده و با حضور نیروهای امنیتی انتظامی در شهرستان الیگودرز به خاک سپرده شد. به گزارش...


محمد راجی از دراویش گنابادی و از فرماندهان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، که در حوادث گلستان هفتم بازداشت و بر اثر ضرب و شتم و در دوره‌ی بازداشت کشته شده بود، شب گذشته توسط تعداد اندکی از خانواده و با حضور نیروهای امنیتی انتظامی در شهرستان الیگودرز به خاک سپرده شد.

به گزارش مجذوبان نور این درحالی‌ است که مسئولان به وعده‌ی خود برای آزادی پسر راجی (محمدعلی راجی) که وی نیز از بازداشتی‌های حوادث گلستان هفتم است عمل نکردند و به گفته‌ی خانواده‌ی راجی حتی با تأمین وثیقه ۱۰۰ میلیون تومانی نیز به پسر راجی، برای شرکت در مراسم کفن و دفن پدرش، مرخصی نداده‌اند.

دختر محمد راجی جانباز جنگ تحمیلی، در گفت‌وگو با رادیو فردا خبر داده بود که مأموران نیروی انتظامی با تهدید خانواده، خواستار دفن شبانه‌ی جسد او شده‌اند اما خانواده‌ با این خواسته موافقت نکرده‌اند. مأموران انتظامی همچنین به خانواده‌ی این درویش گنابادی گفته‌اند که هیچ سردخانه‌ای در تهران جسد را تحویل نمی‌گیرد و جسد را به الیگودرز (محل تولد و زندگی راجی) فرستاده‌اند.

طیبه راجی، دختر محمد راجی روز یکشنبه در گفت‌وگو با رادیو فردا گفته بود که بر اساس اعلام مأموران انتظامی، پدرش بر اثر ضربات وارده به کما رفته و فوت شده است.

به گفته‌ی خانواده‌ی این درویش گنابادی، راجی هنگام بازداشت در اول اسفندماه ضرب و شتم شده بود و حال وخیمی داشت و دخترش در شب حادثه پدر خود را در میان بازداشت‌شدگان دیده بود، اما راجی بعد از آن هیچ تماسی با خانواده نداشته است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.