سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سخنگوی وزارت کشور: زنان بازداشت نشدند، در محل مناسبی نگهداری می‌شوند!...

سخنگوی وزارت کشور: زنان بازداشت نشدند، در محل مناسبی نگهداری می‌شوند!

چکیده :پس از انتشار خبر بازداشت زنانی که به ورزشگاه آزادی رفته بودند و موج واکنش‌ها به این خبر، سخنگوی وزارت کشور در فرافکنی منحصربفردی گفته که بانوان بازداشت نشده‌اند و هم‌اکنون در محل مناسبی هستند که پس از اتمام بازی راهی منزل خواهند شد. او البته نگفته که محل مناسب مدنظرش...


پس از انتشار خبر بازداشت زنانی که به ورزشگاه آزادی رفته بودند و موج واکنش‌ها به این خبر، سخنگوی وزارت کشور در فرافکنی منحصربفردی گفته که بانوان بازداشت نشده‌اند و هم‌اکنون در محل مناسبی هستند که پس از اتمام بازی راهی منزل خواهند شد. او البته نگفته که محل مناسب مدنظرش وزراست.

او در توضیح گفته: حدود ۳۵ نفر از بانوان که امروز برای مشاهده مسابقه فوتبال امروز به ورزشگاه آزادی مراجعه کرده بودند توسط ماموران نیروی انتظامی به محل مناسبی هدایت شدند.

این در حالی که ساعتی پیش طیبه سیاوشی نماینده مردم تهران در مجلس در این باره گفته بود بازداشتی‌ها بین دونیمه آزاد خواهند شد.

پیش از این کلمه خبر داده بود که تعدادی از زنانی که تلاش کردند برای تماشای دربی ۸۶ استقلال و پرسپولیس وارد ورزشگاه شوند بازداشت شدند. این بازداشت پیش از شروع بازی صورت گرفته و زنان به بازداشتگاه وزرا منتقل شده‌اند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.