سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رهنورد و موسوی در مراسم ختم هم نبودند/ حضور وسیع اقشار مردم در مراسم ترحیم مادر رهن...

رهنورد و موسوی در مراسم ختم هم نبودند/ حضور وسیع اقشار مردم در مراسم ترحیم مادر رهنورد

چکیده :مراسم ترحیم احترام‌السادات نواب صفوی، مادر زهرا رهنورد عصر امروز در مسجد امام حسن مجتبی (ع) با حضور گسترده مردم، فعالان سیاسی و مدنی و معلمان، مشاوران و محافظان میرحسین موسوی طی سال‌های مسئولیت و پس از آن، برخی اعضای دولت در دوران دفاع مقدس، نمایندگان مجلس و شورای شهر، اعضای احزاب و تشکل‌های صنفی و زنان و هنرمندان و روزنامه‌نگاران و دانشجویان برگزار...


کلمه – گروه خبر: مراسم ترحیم مادر زهرا رهنورد عصر امروز با حضور جمع گسترده‌ای از مردم و فعالان، بدون حضور میرحسین موسوی و زهرا رهنورد برگزار شد.

به گزارش کلمه، مراسم ترحیم احترام‌السادات نواب صفوی، مادر زهرا رهنورد عصر امروز در مسجد امام حسن مجتبی (ع) با حضور گسترده مردم، فعالان سیاسی و مدنی و معلمان، مشاوران و محافظان میرحسین موسوی طی سال‌های مسئولیت و پس از آن، برخی اعضای دولت در دوران دفاع مقدس، نمایندگان مجلس و شورای شهر، اعضای احزاب و تشکل‌های صنفی و زنان و هنرمندان و روزنامه‌نگاران و دانشجویان … برگزار شد.

در پایان این مراسم جمعی از مردم و فعالان دانشجویی در کوچه جنب مسجد با شعارهای سبز خواستار رفع حصر غیرقانونی شدند.

خانم نواب صفوی مادر زهرا رهنورد روز سه‌شنبه و در ایام عزاداری حضرت زهرا(س) در سن ۹۳ سالگی در بستر بیماری درگذشت و روز چهارشنبه بدون حضور میرحسین و رهنورد و در میان بدرقه دوستان و اقوام و فعالین سیاسی و مدنی و در فضایی امنیتی تشییع و به خاک سپرده شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.