سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت ابوالفضل قدیانی به مناسبت درگذشت مادر زهرا رهنورد...

پیام تسلیت ابوالفضل قدیانی به مناسبت درگذشت مادر زهرا رهنورد

چکیده :باعث بسی تاسف است که استبداد دینی چنان نگران اعتراض مردمی و از دست دادن قدرت است که جرئت نمی کند که اجازه دهد فرزندی در تشییع جنازه ی مادر محبوب خود شرکت کند. امید است که با شکسته شدن حصر سه محصور سرفراز، مردم رهبران جنبش سبز را در میان خود مشاهده...


ابوالفضل قدیانی در پیامی فوت مادر زهرا رهنورد را تسلیت گفت. در بخشی از پیام این فعال سیاسی آمده است: “باعث بسی تاسف است که استبداد دینی چنان نگران اعتراض مردمی و از دست دادن قدرت است که جرئت نمی کند که اجازه دهد فرزندی در تشییع جنازه ی مادر محبوب خود شرکت کند.”

مرحوم نواب صفوی، مادر زهرا رهنورد بدون حضور میرحسین و رهنورد و در میان بدرقه دوستان و اقوام و فعالین سیاسی و مدنی تشییع و به خاک سپرده شد. در جریان درگذشت پدر میرحسین موسوی نیز آنان امکان حضور در تشییع پیکر ایشان را پیدا نکرده بودند.

خانم نواب صفوی مادر زهرا رهنورد روز سه شنبه اول اسفند و در ایام عزاداری حضرت زهرا(س) در سن ۹۳ سالگی در بستر بیماری درگذشت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی
سرکار خانم دکتر زهرا رهنورد

درگذشت مادر گرامیتان خانم احترام السادت نواب صفوی را به شما و آقای مهندس میرحسین موسوی و سایر بازماندگان محترم تسلیت می گویم مقاومت تحسین برانگیزتان در برابر ظلم و بیداد استبداد دینی و مستبد امروز ایران ستودنی و موجب سرفرازی آزادی خواهان و حق طلبان است.

باعث بسی تاسف است که استبداد دینی چنان نگران اعتراض مردمی و از دست دادن قدرت است که جرئت نمی کند که اجازه دهد فرزندی در تشییع جنازه ی مادر محبوب خود شرکت کند.

امید است که با شکسته شدن حصر سه محصور سرفراز، مردم رهبران جنبش سبز را در میان خود مشاهده کنند.

از خداوند سبحان برای آن مرحومه رحمت و غفران و برای شما وجناب آقای میر حسین موسوی و سایر بازمندگان محترم صبر و اجر و طول عمر با عزت خواهانم.

ابوالفضل قدیانی


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.