سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم به مناسبت درگذشت مادر زهرا رهنورد...

پیام تسلیت مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم به مناسبت درگذشت مادر زهرا رهنورد

چکیده :آن فقیده سعیده با تربیت فرزندان صالح و فداکار و تحمل مصائب شما قبل از انقلاب و در جریان حصر به ناحق کنونی، صدمات زیادی متحمل شد. از خداوند متعال برای آن مرحومه مغفوره حشر با اجداد طیبه‌اش و حضرت فاطمه زهرا (س) مسألت داریم و این مصیبت را به حضرت عالی و جناب مهندس میرحسین موسوی داماد آن مرحومه، شخصیت مومن و وفادار به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) و دیگر وابستگان تسلیت گفته...


مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم به مناسبت درگذشت بانو نواب صفوی مادر گرامی دکتر زهرا رهنورد بیانیه تسلیت صادر کرد.

سه شنبه ۱ اسفند، خانم نواب صفوی مادر زهرا رهنورد در ایام عزاداری حضرت زهرا(س) در بستر بیماری درگذشت. مرحوم نواب صفوی در سال‌های اخیر از دیدار منظم با فرزند خود زهرا رهنورد محروم بود.

متن این پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
انا لله و انا الیه راجعون
بانوی فرزانه سرکار خانم دکتر زهرا رهنورد (زید عزّها)

خبر درگذشت بانوی پرهیزکار حاجیه خانم احترام السادات نواب صفوى مادر گرامیتان، در روز شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) موجب تأثر و تألم گردید. آن فقیده سعیده با تربیت فرزندان صالح و فداکار و تحمل مصائب شما قبل از انقلاب و در جریان حصر به ناحق کنونی، صدمات زیادی متحمل شد. از خداوند متعال برای آن مرحومه مغفوره حشر با اجداد طیبه‌اش و حضرت فاطمه زهرا (س) مسألت داریم و این مصیبت را به حضرت عالی و جناب مهندس میرحسین موسوی داماد آن مرحومه، شخصیت مومن و وفادار به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) و دیگر وابستگان تسلیت گفته و براى شما و همسر مکرّم توفیق، سربلندی و عزت روزافزون، آزرومندیم.

إِنَّمَا یُوَفَّی الصَّابِرُونَ أَجْرَهُم بِغَیْرِ حِسَاب.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.