سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » علم‌الهدی: این مملکت در جنگ اداره شد/ مهاجرانی: کلام متین! مدیرى که کشور را در دوران...

علم‌الهدی: این مملکت در جنگ اداره شد/ مهاجرانی: کلام متین! مدیرى که کشور را در دوران جنگ به خوبى اداره کرد، مهندس موسوى بود

چکیده :سیّدعطاالله مهاجرانى، وزیر ارشاد دولت سیدمحمد خاتمی در واکنش به سخنان علم الهدى در نمار جمعه امروز مشهد که گفته بود «این مملکت در جنگ اداره شد.» در صفحه توییتر خود نوشته است: کلام متین! مدیرى که کشور را در دوران جنگ به خوبى اداره کرد، مهندس موسوى بود. آیه‌الله طالقانى به مهندس بازرگان گفته بود: این آقایان وفا و صفا ندارند!...


کلمه – گروه خبر: سیّدعطاالله مهاجرانى، وزیر ارشاد دولت سیدمحمد خاتمی در واکنش به سخنان علم الهدى در نمار جمعه امروز مشهد که گفته بود «این مملکت در جنگ اداره شد.» در صفحه توییتر خود نوشته است: کلام متین! مدیرى که کشور را در دوران جنگ به خوبى اداره کرد، مهندس موسوى بود. آیه‌الله طالقانى به مهندس بازرگان گفته بود: این آقایان وفا و صفا ندارند!

علم‌الهدی امام جمعه مشهد در خطبه‌های امروز خود باز هم خبرساز شده و ادعا کرده «نص صریح آیه ۱۲۰ سوره توبه می‌گوید که راهپیمایی ۲۲ بهمن بالاترین عبادت است.»

او همچنین در توهینی دیگر، به اعتراضات برخی زنان و دختران کشورمان مبنی بر رد حجاب اجباری گفته است: دشمنان با عروسک‌های داخلی‌شان می‌خواهند حجاب را زیر سوال برند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.