سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آیت‌الله بیات در دیدار با حق‌شناس: در ارائه گزارش به مردم کوتاه نیایید و بگویید که...

آیت‌الله بیات در دیدار با حق‌شناس: در ارائه گزارش به مردم کوتاه نیایید و بگویید که در تهران چه اتفاقاتی افتاده

چکیده :آیت‌الله اسدالله بیات زنجانی در دیدار محمدجواد حق‌شناس، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: هیچ کس مَحرم‌تر از مردم نیست بنابراین در ارائه گزارش به آنها کوتاه نیائید و بگوئید که در تهران چه اتفاقاتی افتاده و شما چه میراثی را به دست گرفته‌اید....


کلمه- گروه خبر: هرچند تشت رسوایی قالیباف، شهردار سابق تهران، پیش از این ها از بام افتاده بود، اما این روزها و با روی کار آمدن تیم جدید، پرونده‌ها یکی یکی افشا می‌شود و حساسیت جامعه به فسادها و رانت‌خواری‌ها را تشدید کرده و دغدغه‌مندان واقعی نظام و دلسوزان حقیقی مردم را به هشدارهای جدی‌تر وا می‌دارد.

آیت‌الله اسدالله بیات زنجانی در دیدار محمدجواد حق‌شناس، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: هیچ کس مَحرم‌تر از مردم نیست بنابراین در ارائه گزارش به آنها کوتاه نیائید و بگوئید که در تهران چه اتفاقاتی افتاده و شما چه میراثی را به دست گرفته‌اید.

این مرجع تقلید مقیم قم در ادامه افزوده است: مصلحت‌اندیشی‌های بی‌جا اگر نبود وضعیت اینگونه نمی‌شد، برخی می‌گویند باید مصالح را در نظر گرفت و به مردم بعضی مسائل را نگفت چراکه ممکن است نظام آسیب ببیند؛ بنده عرض می‌کنم که باید با عفونت برخورد کرد و سرپوش گذاشتن روی آن موجب از بین رفتن همه چیز خواهد بود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.