سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آغاز به‌کار دوباره کانال سه‌نقطه، چند روز پس از آزادی ادمین...

آغاز به‌کار دوباره کانال سه‌نقطه، چند روز پس از آزادی ادمین

چکیده :یوسف حسنی تبار خبرنگار در بند و عضو اتحاد ملت که ۱۱ بهمن ماه پس از تحمل ۳۲ روز حبس آزاد شده بود در یادداشتی در کانال سه‌نقطه که دلیل بازداشت وی بوده است، خبر از آغاز به کار دوباره این رسانه داده است....


یوسف حسنی تبار خبرنگار در بند و عضو اتحاد ملت که ۱۱ بهمن ماه پس از تحمل ۳۲ روز حبس آزاد شده بود در یادداشتی در کانال سه‌نقطه که دلیل بازداشت وی بوده است، خبر از آغاز به کار دوباره این رسانه داده است.

به گزارش کلمه، حسنی تبار، ادمین کانال سه نقطه در استان لرستان، حدود یک ماه پیش توسط اطلاعات سپاه بازداشت شد. وی در طول مدت انفرادی دست به اعتصاب غذا زده و همین باعث انتقال وی به زندان مرکزی خرم آباد شده بود.

ماموران به خانواده وی گفته‌بودن که این روزنامه‌نگار برای آنکه تخفیف شامل حالش شود، باید اعتراف کند که توسط عده‌ای اجیر شده بوده است.

به دنبال بازداشت ادمین این کانال و فشارهای امنیتی، تحریریه سه نقطه در بیانیه‌ای اعلام کردند که برای رفع سوء تفاهم‌ها کانال خود را برای مدتی به حالت تعلیق خواهند آورد.

این فعال سیاسی و رسانه‌ای در کانال سه نقطه نوشته‌ است:

خدای را سپاس که زمان و امان داد تا بار دیگر در امر خطیر اطلاع‌رسانی حضور یابم.

پس از گذشت ۱۸ روز “استنکاف” از فعالیت کانال سه‌نقطه که دلایل آن پیشتر به اطلاع مخاطبین عزیز رسید، امروز با گام‌هایی استوارتر، عزمی راسخ و احساس مسئولیتی مضاعف همراه با هیئت تحریریه‌ی سه‌نقطه قدم بر می‌داریم و همچون گذشته با پایبندی به قوانین و رویکردی اصلاح‌طلبانه و نقادانه “کُلُّکُم راعٍ وَ کُلُّکُم مسؤول” را پیشاهنگ خود قرار داده و در این وانفسای عالم سیاست، اخلاق را سرلوحه فعالیت رسانه‌ای می‌دانیم.

بیان هرآنچه در ۳۲ روز بازداشت اینجانب که توسط اطلاعات سپاه صورت پذیرفت را به بعد موکول و به این مقدار بسنده می‌کنم که با بگیر و ببند، نه امنیت ایجاد می‌شود و نه با زور می‌توان عقیده‌ای را سرکوب کرد که «مداد العلما افضل من دما شهدا» و بدانیم که «نوشته و منطق و برهان اصلِ پیشرفت است نه زور و چماق و قدرت»

در آخر وظیفه خود دانسته از تمامی مخاطبین فهیم کانال سه‌نقطه که در این ایام‌ کانال مسکوت‌شده را تحمل نمودند و همینطور از کسانی که در این مدت نگران وضعیت حقیر بودند بالاخص سردارانی از سپاه و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس که در بدو آزادی مفتخر به دیدارشان گشتم و به جد از وضعیت پیش آمده ابراز تأسف نمودند و همچنین از احزاب، انجمن‌ها و اشخاص حقیقی و حقوقی نهایت سپاس را ابراز می‌دارم.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.