سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حضور مجدد نیروهاى امنیتى و انتظامى در حوالى منزل قطب دراویش گنابادى...

حضور مجدد نیروهاى امنیتى و انتظامى در حوالى منزل قطب دراویش گنابادى

چکیده :به گزارش خبرنگار مجذوبان نور؛ شب گذشته، تعدادى از مأمورین امنیتى و انتظامى در حوالى منزل نورعلى تابنده قطب دراویش طریقت نعمت‌اللهى گنابادى حضور یافتند که این امر نگرانى در میان دراویش را افزایش داده است. این دومین بارى است که طى روزهاى گذشته به بهانه‌هاى استقرار گشت کنترل منطقه در این مکان حاضر مى‌شوند....


به گزارش خبرنگار مجذوبان نور؛ شب گذشته، تعدادى از مأمورین امنیتى و انتظامى در حوالى منزل نورعلى تابنده قطب دراویش طریقت نعمت‌اللهى گنابادى حضور یافتند که این امر نگرانى در میان دراویش را افزایش داده است.

این دومین بارى است که طى روزهاى گذشته به بهانه‌هاى استقرار گشت کنترل منطقه در این مکان حاضر مى‌شوند. شامگاه چهارشنبه چهارم بهمن‌ماه نیز در اقدامى مشابه مأمورین امنیتى در همین مکان حضور یافتند که موجى از نگرانى‌ها در میان دراویش رقم زد.

جمعی از دراویش گنابادی نیز به منظور جلوگیری از استقرار گشت کنترل منطقه به خیابان گلستان در منطقه پاسداران رفته و درگیری‌های بین دراویش و نیروهای امنیتی رخ داد. در حال حاضر با خروج نیروهای امنیتی از منطقه گلستان هفتم، راه‌های تردد باز و آرامش نسبی به منطقه بازگشت.

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.