سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » یاسر هاشمی: روحانی گزارش مربوط به مرگ پدرم را قبول نکرده است...

یاسر هاشمی: روحانی گزارش مربوط به مرگ پدرم را قبول نکرده است

چکیده :کلمه – گرو خبر: یاسر هاشمی، فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی، از به جریان افتادن پرونده فوت پدرش توسط حسن روحانی خبر داد. وی در این باره گفت که حسن روحانی کل محتوای گزارش شورای عالی امنیت ملی درباره نحوه مرگ هاشمی رفسنجانی را قبول نکرده و دستور داده است که این موضوع بار دیگر...


کلمه – گرو خبر: یاسر هاشمی، فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی، از به جریان افتادن پرونده فوت پدرش توسط حسن روحانی خبر داد. وی در این باره گفت که حسن روحانی کل محتوای گزارش شورای عالی امنیت ملی درباره نحوه مرگ هاشمی رفسنجانی را قبول نکرده و دستور داده است که این موضوع بار دیگر در این شورا بررسی شود.

یاسر هاشمی  در گفت و گو با خبرگزاری «پانا» گفت: شنیده‌ام که شورای عالی امنیت ملی نامه‌ای برای رئیس‌جمهوری ارسال کرده است مبنی بر اینکه پرونده درگذشت آیت‌الله هاشمی در این شورا بسته شود، ولی رئیس‌جمهور این مسئله را قبول نکرده و دوباره پرونده را به شورای عالی امنیت ملی ارجاع داده است.

وی تاکید کرد:  بر اساس دستورالعمل، پرونده باید دوباره باز شود. پرونده تشکیل شده در شورای عالی امنیت ملی هنوز در اختیار خانواده آقای هاشمی رفسنجانی قرار نگرفته اما قرار بوده است که محسن هاشمی به این شورا برود و این پرونده را مطالعه کند.

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.