سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تشکیل کمیته پیگیری بازداشت‌ها و کشته شده‌های اعتراضات اخیر...

تشکیل کمیته پیگیری بازداشت‌ها و کشته شده‌های اعتراضات اخیر

چکیده :از آنجایکه بسیاری از خانواده‌های عزیزانی که در روزهای اخیر بازداشت شده و یا به شهادت رسیده‌اند دسترسی چندانی به رسانه‌ها ندارند و آمار ضد و نقیض دستگاههای زیربط همیشه دچار نقصان بوده است لذا از هموطنان عزیز درخواست میکنیم اگر اطلاعی از دستگیری یا شهادت هموطنانمان دارند اطلاعات خود را از طریق آدرس https://t.me/Bazdashtha96 ارسال نمایند تا بتوان آمار دقیق و مطمئنی از آسیب دیدگان تهیه و در صورت نیاز پیگیری‌های حقوقی و رسانه‌ای در رابطه با این هموطنان انجام...


کلمه – گروه خبر: کمیته پیگیری بازداشت‌های اعتراضات دی ماه سال ۹۶ در فضای مجازی تشکیل شد. این کمیته از خانواده بازداشتی‎های اخیر و کشته شدگان حوادث اعتراضی شهرهای ایران خواسته است تا اطلاعات دستگیری یا کشته شدگان خود را به آدرس https://t.me/Bazdashtha96 ارسال کنند.

به گزارش کلمه کمیته پیگیری بازداشت‌های دی ماه ۹۶ در این باره نوشته است:

از آنجایکه بسیاری از خانواده‌های عزیزانی که در روزهای اخیر بازداشت شده و یا به شهادت رسیده‌اند دسترسی چندانی به رسانه‌ها ندارند و آمار ضد و نقیض دستگاههای زیربط همیشه دچار نقصان بوده است لذا از هموطنان عزیز درخواست میکنیم اگر اطلاعی از دستگیری یا شهادت هموطنانمان دارند اطلاعات خود را از طریق آدرس https://t.me/Bazdashtha96 ارسال نمایند تا بتوان آمار دقیق و مطمئنی از آسیب دیدگان تهیه و در صورت نیاز پیگیری‌های حقوقی و رسانه‌ای در رابطه با این هموطنان انجام گردد.

با بازنشر این پست ما را در تهیه لیستی دقیق‌تر از بازداشت شدگان، و انتشار اسامی آنها از تکرار حوادث تلخ گدشته جلوگیری کنیم.
کمیته پیگیری اعتراضات دی ماه ۹۶
اعلامیه شماره یک
@bazdasht96

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.