سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پروانه سلحشوری: وزارت اطلاعات متولی بازداشت دانشجویان است...

پروانه سلحشوری: وزارت اطلاعات متولی بازداشت دانشجویان است

چکیده :طبق لیستی که به من داده‌اند حدود ۹۰ دانشجو در سراسر کشور بازداشت شده‌اند که این رقم ممکن است بیشتر هم باشد و یا با آزاد شدن برخی کمتر شود، اما در حال حاضر از بازداشت ۹۰ نفر مطمئن...


یک نماینده مجلس تعداد دانشجویان بازداشتی در دو روز گذشته را حدود ۹۰ نفر در سراسر کشور اعلام کرد. پروانه سلحشوری در گفت‌وگو با جامعه نو گفت: در چند روز گذشته ما جلسه‌ای در مجلس نداشتیم و فقط از طریق پیگیری‌های خود دانشجویان در جریان بودیم.

او در ادامه افزود: از فردا با چند تن از نمایندگان به‌طور رسمی به این موضوع ورود خواهیم کرد و نهادهای ذی‌ربط باید پاسخگو باشند.

این عضو فراکسیون امید در پاسخ به این سوال که آیا آماری از تعداد دانشجویان بازداشت شده در دست دارند، گفت: طبق لیستی که به من داده‌اند حدود ۹۰ دانشجو در سراسر کشور بازداشت شده‌اند که این رقم ممکن است بیشتر هم باشد و یا با آزاد شدن برخی کمتر شود، اما در حال حاضر از بازداشت ۹۰ نفر مطمئن هستیم.

سلحشوری در پاسخ به این سوال که آیا خبر دارند کدام نهاد متولی بازداشت دانشجویان بوده است، گفت: طبق خبرهایی که به ما رسیده است وزارت اطلاعات اقدام به بازداشت دانشجویان کرده است.

او در پایان اضافه کرد: نمایندگان از فردا به‌طور جدی پیگیر وضعیت دانشجویان بازداشتی خواهند بود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.