سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آقای مصلحی! کارنامه سیاه شما تطهیر شدنی نیست...
» واکنش امیرارجمند به اظهارات وزیر اطلاعات احمدی‌نژاد

آقای مصلحی! کارنامه سیاه شما تطهیر شدنی نیست

چکیده : راستی چه کسی قطعنامه‌های شورای امنیت را کاغذ پاره می‌دانست؟ نادانی و قدرت طلبی امثال شما فرصت را برای بیگانگان فراهم کرد تا با ایجاد اجماع بین‌المللی ایران را تحریم کنند نه خروج اجباری افرادی مثل من بعد از جنایتی که امثال شما در عاشورای ۸۸ مرتکب شدید ...


کلمه – گروه خبر: حیدر مصلحی که رکورد دروغگویی و اتهام‌زنی در لباس پیغمبر را با فاصله زیاد از سایر شرکا شکسته است این‌بار برای ماله‌کشی بر بی‌کفایتی‌های دولت نزدیک‌النظر مدعی شده است که مشاور میرحسین موسوی در خارج از کشور پس از انتخابات ٨٨ طراحی تحریم‌ها علیه ایران را کرده است.

به گزارش کلمه، این جدیدترین و در عین‌حال جذاب‌ترین ورژن تهمت پراکنی این وزیر کم سواد و دروغ پرداز دولت احمدی‌نژاد است. پیش از این وی اتهامات تخیلی دیگری از جمله کشف جزوه براندازی در دفتر فرزند شهید بهشتی، چمدان پول برای فتنه‌گران و ده‌ها سناریوی نخ‌نمای دیگر را نیز طرح کرده بود.

ادعای جدید این روحانی‌نما در حالی مطرح می‌شود که نه تنها سران جنبش‌سبز بارها ضمن محکوم نمودن تحریم‌ها و دادن راه‌کار برای مقابله با آن مخالفت خود را بر ضد تحریم‌ها اعلام کرده بودند بلکه دکتر امیرارجمند به عنوان استاد حقوق در ژنو علیه تحریم‌های ضد ایرانی سخنرانی کرده بود. همه اینها در زمانی رخ داد که همفکران بی‌فکر آقای مصلحی تحریم را نعمتی برای ایران وانمود می‌کردند.

در همین حال دکترامیرارجمند مشاور ارشد میرحسین در واکنش به کذب گویی جدید مصلحی گفته است:

آقای مصلحی دروغ ممنوع. کارنامه افکار و مدیریت مخرب شما و روسای شما و حامیان شما به اندازه‌ای سیاه است که با چنین سناریوسازی‌های وقیحانه‌ای هم نمی‌توانید آن را تطهیر کنید و از مسوولیت آن رهایی یابید. راستی چه کسی قطعنامه‌های شورای امنیت را کاغذ پاره می‌دانست؟ نادانی و قدرت طلبی امثال شما فرصت را برای بیگانگان فراهم کرد تا با ایجاد اجماع بین‌المللی ایران را تحریم کنند نه خروج اجباری افرادی مثل من بعد از جنایتی که امثال شما در عاشورای ۸۸ مرتکب شدید. امثال من آنقدر عقل داشتیم که بدانیم تحریم‌ها مغایر منافع ملی و اقشار کم درآمد و روند دمکراتیزاسیون در کشور و به نفع چپاول‌گرانی مانند شما و حامیانتان است و به همین دلیل هم قویا با آن مخالفت کردیم. مردم فهیم و خوب ما موسوی و کروبی و خاتمی را خوب می‌شناسند و شما را هم.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.