سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واکنش مردم به اظهارات رئیسی درباره جنبش سبز: دوست داشتید مثل میرحسین بودید؟...
» حاجی سخنرانی رهبر نشان داد بصیرت رو کی داشته و کی نظرش نزدیک بوده

واکنش مردم به اظهارات رئیسی درباره جنبش سبز: دوست داشتید مثل میرحسین بودید؟

چکیده :ابراهیم رئیسی در دیدار با جمعی از روحانیون در مشهد گفته که در ماجرای سال ۸۸ برخی از خواص، حق را تشخیص ندادند و نگاهی روشن و موضع‌گیری صریح و زمان‌شناسانه نداشتند و این موجب شد برخی مردم نیز دچار شبهه شوند. اظهارات رییسی درباره جنبش سبز که با اعتماد به نفسی خنده‌دار بیان شده با واکنش جالب مردم در شبکه‌های اجتماعی مواجه شده است....


کلمه – گروه خبر: ابراهیم رئیسی در دیدار با جمعی از روحانیون در مشهد گفته که در ماجرای سال ۸۸ برخی از خواص، حق را تشخیص ندادند و نگاهی روشن و موضع‌گیری صریح و زمان‌شناسانه نداشتند و این موجب شد برخی مردم نیز دچار شبهه شوند.

به گزارش کلمه، اظهارات رییسی درباره جنبش سبز که با اعتماد به نفسی خنده‌دار بیان شده با واکنش جالب مردم در شبکه‌های اجتماعی مواجه شده که تعدادی از آنها را باهم می‌خوانیم:

پسر جهنمی: همون فتنه گرا باعث باختت شدن حق داری ناراحت باشی اشکاتو پاک کن.

الینو: بش بگو تو راه به تتلو هم سلام برسونه.

آرش: حاجی سخنرانی امروز رهبر نشان داد بصیرت رو کی داشته و کی نظرش نزدیک بوده.

شایان: کاملا موافقم، متاسفانه رهبری در این مورد به خوبی حق را تشخیص نداد و کاملا سلیقه‌ای عمل کرد. هدفشان حفظ نظام بود نه رای مردم؛ اما متاسفانه با انتخابش بیش از هر زمانی به نظام آسیب زد.

مسعود جلیلی: نتیجه تشخیص شما رو داریم میبینیم.

الینو: اونیکه بصیرت داشت و حق رو تشخیص داد و نظرش به نظر یکی از کاندیدا نزدیکتر بود، حاصلش شد یه بچه لوس که سنگ پرت میکنه؟؟؟؟

جوکر: الان خواص یعنی کی؟ شماها دیگه؟ ما که فهمیدیم حق با میرحسین بود.

علی صراف: مشکل شما جهل مرکبه.. آن کس که نداند و نداند که نداند.

پیمان احمدی: دوست داشتین مثل میرحسین دارای بصیرت بودین و احمدی نژاد رو زودتر میشناختین؟ نظرتون اونموقع نزدیک بود جوابگوی نظر نزدیکتون باشین و عذرخواهی کنید میبخشیمتون.

مقدس: در فتنه ٨٨ برخی افراد آینده ای را دیدند که امروز رهبری گفت بچه ای که سنگ برداشته و بی هدف به شیشه میزنه بخاطر کوتاه بینی یا ندیدن و نگفتن برخی خواص این بچه همه امکانات کشور رو در اختیار گرفت و ایران شد اونی که شد …

محمد الهامی: ارشد ان خواص که فتنه را تشخیص ندادن همین خامنه‌ای و علم الهدی و خود شما بودید اظهر من الشمس بود که اصل فتنه هم خود شما و رئیس جمهور مظلوم و بازیچه دست شماها جناب اقای احمدی‌نژاد بودید.

مهاجر اجباری: دقیقا همینطوره که میفرمایین البته این خواصی که نام نبردین الان فهمیدن اون موقع چه گندی زدن و نظرش اشتباهی نزدیکتر بوده ولی هزینه شو مردم بدبخت میدن شماها که سرجاتون نشستین اختلاستونو میکنین چه میفهمین ما چی میکشیم.

سارنگ: نمی‌دانم چرا فقط خودتان را ملاک حق می‌دانید؛ یعنی دقیقا برخلاف تفکر.

محمد: دیگه آش اینقدر شور شده که خودِ …. هم فهمیدین که گند زدین.

رها: منظور از خواص آقا خامنه ای است که نظرش در سال ۸۸ به احمدی نژاد نزدیکتر بود و رای مردم به رقیبان احمدی نژاد را باطل کرد، صدای اعتراضات را نشنید و معترضان را سرکوب کرد و حقایق را وارونه جلوه داد و حبس کرد و حصر کرد و…

رسول هادیان: شما که هنوزم حقو تشخیص ندادی مشکل مردم فقط با احمدی نژاد بود. چون حق با ما بود، کشته دادیمو رفتیم کهریزک و حصرمون کردن. چون ما ایرانو آیندمونو دوست داریم نمیخواهیم کشور دست انسانای بی لیاقت بیوفته پس بخاطرش بها میدیم.

مسعود اسماعیلی: کاش جناب رئیسی بازتاب منویات خودشون رو حداقل در حد کامنتهای توئیتر خودشون نگاه میکردن تا بصیرتشون بالا میرفت. الان براش گزارش میبرن که روشنگری شما در مورد فتنه مورد استقبال ملت ایران قرار گرفت. دوباره برای رای گرفتن از مردم‌ متوهم میشه.

سنجاقک: آقای رئیسی هستن از خوبایِ عرصهء تشخیص حق.

مهیا: ولی یه عده خواص دیگه هم یکی رو قالب کردن به ملت که الان خودشونم نمیدونن باهاش چه کنن! اون خواص مد نطرتون هم از اسمشون فقط سو استفاده شده.

کام: حتی دشمنان میر عزیز هم به بصیرت و تدبیر ایشون اعتراف کردن. باهمه تبلیغاتِ یکطرفه حکومت مردم بازم حوادث ۸۸ رو فتنه نمیدونن.

حاج اقا ترامپ: هر کودکی می تواند سنگی را به شیشه بزند. قبول ولی ما هم جنبش۸۸حرفمون این بود دولت را دست این کودک ندهید.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.