سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آغاز «تظاهرات خشم» در اراضی فلسطین/ تدابیر امنیتی در قدس تشدید شد...

آغاز «تظاهرات خشم» در اراضی فلسطین/ تدابیر امنیتی در قدس تشدید شد

چکیده :پیشتر پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود که صدها تن از نیروهای ذخیره پلیس در آستانه تظاهرات جمعه خشم به بیت‌المقدس اعزام شدند. نیروهای اسرائیلی همچنین تدابیر امنیتی در نوار غزه را به خاطر احتمال بروز خشونت‌ تشدید...


مردم خشمگین فلسطین پس از اقامه نماز جمعه با برپایی تظاهرات در بخش‌های مختلف این سرزمین، اقدام رئیس‌جمهوری آمریکا در به رسمیت‌شناختن قدس اشغالی به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از وفا، تظاهرات خشم در بخش‌های مختلفی از اراضی فلسطین از جمله کرانه باختری و نوار غزه آغاز شد.

طبق این گزارش، صدها نفر از فلسطینیان ساکن قدس اشغالی پس از اقامه نماز جمعه در مسجدالاقصی علیه تصمیم «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری‌ آمریکا اعتراض کردند.

کرانه باختری نیز شاهد تظاهرات مشابه معترضان به اقدام اهانت‌آمیز ترامپ درباره قدس، است. این تظاهرات با سرکوب شدید معترضان از سوی نظامیان صهیونیست همراه است و این نیروها در این حملات از گلوله‌های پلاستیکی استفاده می‌کنند.

مردم غزه نیز با برپایی تظاهرات صدها نفره به تصمیم ترامپ اعتراض کردند.

پیشتر پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود که صدها تن از نیروهای ذخیره پلیس در آستانه تظاهرات جمعه خشم به بیت‌المقدس اعزام شدند. نیروهای اسرائیلی همچنین تدابیر امنیتی در نوار غزه را به خاطر احتمال بروز خشونت‌ تشدید کرده‌اند.

روز گذشته در مناطق مختلف از جمله کرانه غربی اشغالی درگیری‌هایی میان فلسطینیان و نیروهای اسرائیلی روی داد که در نتیجه آن ده‌ها فلسطینی زخمی شدند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.