سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتقال آیت‌الله نکونام به منزل برای پیگیری درمان...

انتقال آیت‌الله نکونام به منزل برای پیگیری درمان

چکیده :آیت الله نکونام، استاد حوزه علمیه و دانشگاه دربند که در پی وخامت اوضاع جسمانی، به بیمارستان آیت الله گلپایگانی قم منتقل شده بود، از بند ویژه روحانیت زندان ساحلی قم، به منزلش اعزام شد تا بتواند از خدمات درمانی پزشکان معتمد، استفاده کند....


آیت الله نکونام، استاد حوزه علمیه و دانشگاه دربند که در پی وخامت اوضاع جسمانی، به بیمارستان آیت الله گلپایگانی قم منتقل شده بود، از بند ویژه روحانیت زندان ساحلی قم، به منزلش اعزام شد تا بتواند از خدمات درمانی پزشکان معتمد، استفاده کند.

به گزارش کلمه، آیت الله محمدرضا نکونام، استاد حوزه علمیه و دانشگاه دربند که روز چهارشنبه در پی وخامت اوضاع جسمانی، جهت انجام “ام آر ای”و انجام آزمایشات تخصصی به بیمارستان آیت الله گلپایگانی قم منتقل شده بود، عصر روز پنجشنبه ۹ آذر از بند ویژه روحانیت زندان ساحلی قم، به منزلش اعزام شد تا بتواند از خدمات درمانی پزشکان معتمد، استفاده کند.

پزشکان این زندان گفته اند که در حال حاضر، استاد محبوس از مشکل شدید «عدم تعادل حرکتی» رنج می برد و علاوه بر آن به آرتروز مفاصل گردن و دیسک کمر هم مبتلا شده است.

آیت الله نکونام از تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۳ در زندان محبوس است؛ وی در تاریخ ۱۲ اسفند سال ۹۳ در زندان انفرادی دادگاه ویژه روحانیت دچار سکته مغزی حاد دو طرفه شد و از آن تاریخ به بعد تا کنون با وجود صحت کامل در قبل از بازداشت، با بیماری های مختلفی دست و پنجه نرم می کند.

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.