سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دیدار عضو سابق شورای نگهبان با حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی کروبی در محل حصر...

دیدار عضو سابق شورای نگهبان با حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی کروبی در محل حصر

چکیده :آقایان در این چند روز القابی نبوده که به احمدی‌نژاد نسبت ندهند، مگر آقای کروبی هشت سال پیش چه گفت جز اینکه در باره هاله نور سوال کرد. مگر میرحسین موسوی و کروبی چه گفتند که مجازات شدند؟ شما که صدها برابر حرفهای آن روزها به این آقا اتهام راست و دروغ...


کلمه – گروه خبر: حسین کروبی فرزند مهدی کروبی خبر از ملاقات محمدرضا عباسی‌فر، عضو سابق شورای نگهبان و مجلس خبرگان رهبری در محل حصر با مهدی کروبی داد.

این سومین دیدار فردی خارج از بستگان و افراد خانواده در محل حصر با رییس مجلس ششم است.

حسین کروبی با اعلام این خبر به خبرنگار امتداد، افزود: روز گذشته که به دیدار پدر رفته بودیم، گفت که حجت الاسلام محمدرضا عباسی‌فر عضو سابق شورای نگهبان با وی در محل حصر دیدار داشته است.

حسین کروبی به مزاح می‌گوید: تاکنون سه لر با حاج آقا دیدار داشته‌اند.

حسین کروبی همچنین درباره اتفاقات این چند روز اخیر پیرامون اظهارات محمود احمدی‌نژاد گفت: آقایان در این چند روز القابی نبوده که به احمدی‌نژاد نسبت ندهند، مگر آقای کروبی هشت سال پیش چه گفت جز اینکه در باره هاله نور سوال کرد. مگر میرحسین موسوی و کروبی چه گفتند که مجازات شدند؟ شما که صدها برابر حرفهای آن روزها به این آقا اتهام راست و دروغ می‌زنید.

 

حسین کروبی همچنین در گفت و گو با جماران، با بیان اینکه به تدریج قرار است تعدادی از افراد با آقایان موسوی و کروبی دیدار کنند، افزود: این دیدارها هم به گونه‌ای است که حرفی پیشتر از آن مطرح نمی شود و تنها ۲۰ دقیقه قبل از دیدار با افراد هماهنگ می‌کنند و هیچگونه هماهنگی از روزهای قبل یا حتی چند ساعت قبل با افراد صورت نمی‌گیرد.

وی در پایان گفت: این امیدواری وجود دارد که فضا در جهت گشایش این موضوع پیش رود، هرچند که نشانه های رفع حصر مشاهده نمی شود و این گشایش‌ها صرفا در حدّ دیدارهای خانواده و دوستان است، زیرا اگر زمان «رفع حصر» رسیده بود آقای رئیس جمهور حداقل در اظهارات خود از واژه حصر استفاده می کرد و صراحت بیشتری به کار می برد.

در حالی پیش از هفت سال از حصر ظالمانه میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد می‌گذرد که این روزها جامعه شاهد دعوای محمود احمدی نژاد با حامیان سابقش است. همان طور که حسین کروبی در گفت و گوی خود با امتداد تاکید کرد، لقبی نیست که این روزها به احمدی نژاد داده نشود. او را دروغگو و فاسد می‌خوانند و از تخلفات سنگینش پرده برداری می‌کنند.

دستگاه قضایی که پیش از هر نهاد دیگری این روزها درگیر با احمدی نژاد است و تاجایی پیش رفته که سخنگوی آن آشکار می‌گوید دروغ گویی احمدی نژاد شهره آفاق است. اما همین دستگاه سالها هر صدای منتقدی را خفه کرد و منتقدین احمدی نژاد را با اتهام توهین به رییس جمهور به زندان فرستاد.

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.