سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آقای اژه‌ای اکنون که نوبت خودتان شده است احمدی نژاد را دروغگو خطاب می کنید...

آقای اژه‌ای اکنون که نوبت خودتان شده است احمدی نژاد را دروغگو خطاب می کنید

چکیده :احمدی نژاد که در چهار سال اخیر دروغگو نشده است. او هشت سال رییس جمهور این کشور بود و همان زمان بسیاری درباره دروغگو بودن اون سخن گفتند.میرحسین موسوی در مناظرات و برنامه های انتخاباتی دروغگو بودن احمدی نژاد را بارها فریاد زد. مهدی کروبی گفت که او چه بر سر کشور آورده است.مردم تابلوی دروغ ممنوع در خیابان در دست گرفتند و به صراحت گفتند که دروغگو نمی‌خواهند. فعالان سیاسی و روزنامه نگار هشدار دادند که احمدی نژاد درباره همه چیز دروغ می گوید. هاشمی رفسنجانی و سید محمد خاتمی از سال ۸۴ هشدار پشت هشدار...


کلمه – گروه خبر: سخنگوی قوه قضاییه پاسخ ادعاهای این چند روز محمود احمدی نژاد و بقایی را داد. البته پیش از او نیز دولت آبادی دادستان تهران و منتظری دادستان کل کشور وارد جنگ لفظی با احمدی نژاد شدند.

محسنی‌اژه‌ای بارها در سخنانش احمدی نژاد را دروغگو خطاب کرد و گفت: یکی از صحبت هایی که احمدی‌نژاد این روزهای اخیر به عنوان مصاحبه کرد را نگاه کردم؛ حقیقتا ده‌ها دروغ و خلاف واقع و گنده گویی و توهین به این و آن بود.

اژه‌ای در ادامه اظهاراتش با بررسی تک تک ادعاهای احمدی نژاد در چند روز اخیر همه آنها را دروغ خواند و او را متهم به عربده کشی کرد. این اژه‌ای نیست که فقط به احمدی نژاد دروغگو می‌گوید بلکه دادستان کل کشور و دادستان تهران نیز روز گذشته در اظهاراتی مشابه احمدی نژاد را دروغگو خطاب کردند.

سخنگوی قوه‌قضاییه خطاب به احمدی نژاد گفت: در جای دیگر می‌گوید یک روزی قوه قضاییه خوب عمل می‌کرد و یا عملکردش قابل قبول بود و حالا خراب شده است. چطور است که وقتی شما مورد تحقیق قرار گرفتید، خراب شد؟ مجری می پرسد که چرا قبلا انتقاد نمی‌کردید؟ می گوید قبلا خوب بود و حالا خراب شده است. یعنی قوه قضاییه در این چند سال بد عمل کرد چون برخی افراد شما تحت تعقیب قرار گرفتند. در جای دیگر می‌گوید که امور زندان‌ها چه ربطی به قوه قضاییه دارد؟ گاهی وقت‌ها آدم به کجا می‌رود؟ نخوت و خودخواهی به کجا می‌رسد؟

۲۹ خرداد سال ۸۸ رهبری در خطبه های نماز جمعه عصبانی از دروغگو خواندن محمود احمدی نژاد گفت: از یک طرف صریحترین اهانتها به رئیس جمهورِ قانونى کشور شد. حتى از دو سه ماه قبل از مناظرات هم این سخنرانى‌ها را براى من مى آوردند و من میدیدم یا گاهى مى شنیدم؛ تهمت‌هائى زدند، حرفهائى گفتند؛ به کى؟ به کسى که رئیس جمهور قانونى کشور است، متکى به آراء مردم است. نسبتهاى خلاف دادند، رئیس جمهور مملکت را که مورد اعتماد مردم است، به دروغ گوئى متهم کردند! اینها خوب است؟ کارنامه هاى جعلى براى دولت درست کردند، اینجا آنجا پخش کردند، که ما که در جریان امور هستیم، مى بینیم میدانیم که اینها خلاف واقع است؛ فحاشى کردند؛ رئیس جمهور را خرافاتى، رمال، از این نسبت هاى خجالت آور دادند؛ اخلاق و قانون و انصاف را زیر پا گذاشتند.

فارغ از اینکه در ۶ سال اخیر جریان اصول گرا و نزدیکان به رهبری بارها حسن روحانی را مورد حمله قرار داده و او را به وطن فروشی و دروغگویی و …متهم کرده‌اند و رهبری سکوت کرد، اما او امروز چه پاسخی به دروغگو خواندن محمود احمدی نژاد توسط سران قوه قضاییه، سپاه و دیگر نهادهای انتصابی دارد؟

این روزها تمام حامیان سابق محمود احمدی نژاد در حال شمردن دروغ های او هستند و او را به صراحت دروغگو خطاب می‌کنند. اژه‌ای به صراحت می‌گوید دروغگویی‌های احمدی نژاد شهره آفاق است و منتظری دادستان کل کشور دروغ‌های و تخلفات او را می‌شمارد. ادعاهایش توسط تمام نهادهای حکومت از جمله سپاه و قوه قضاییه و گروه‌های حامی سابقش با بدترین الفاظ تکذیب شده است. آنها حتی پا فراتر گذاشته و دوران ریاست جمهوری او را زیر سوال برده و می‌گویند از همان روزها او دروغگو می‌گفته و تخلفاتش مربوط به آن زمان است. حتی محسن رفیق دوست خبر داده که به زودی خدمت احمدی نژاد خواهند رسید.

اکنون رهبری چه پاسخی دارد تا بدهد؟ آیا او از اینکه نه تنها رفتار این ۶ سال اخیر احمدی نژاد بلکه تمام عملکرد ۸ ساله ریاست جمهوری اش را نیز زیر سوال ببرند عصبانی نمی‌شود؟

احمدی نژاد که در چهار سال اخیر دروغگو نشده است. او هشت سال رییس جمهور این کشور بود و همان زمان بسیاری درباره دروغگو بودن اون سخن گفتند.
میرحسین موسوی در مناظرات و برنامه های انتخاباتی دروغگو بودن احمدی نژاد را بارها فریاد زد. مهدی کروبی گفت که او چه بر سر کشور آورده است.
مردم تابلوی دروغ ممنوع در خیابان در دست گرفتند و به صراحت گفتند که دروغگو نمی‌خواهند. فعالان سیاسی و روزنامه نگار هشدار دادند که احمدی نژاد درباره همه چیز دروغ می‌گوید. هاشمی رفسنجانی و سید محمد خاتمی از سال ۸۴ هشدار پشت هشدار دادند.

اما هیچ گوش شنوایی نبود و در مقابل تمام هشدارها عصبانیت بود و زندان و شلاق و حصر و حذف و خانه نشینی. حال امروز که نوبت خودشان رسیده‌است و محمود احمدی نژاد بی پروا هرچه را که می‌خواهد می‌گوید او را دروغگو خطاب می‌کنند و رهبر نیز ساکت است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.