سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان: سخنان مطهری درباره حصر مغایر با وظایف نمایند...

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان: سخنان مطهری درباره حصر مغایر با وظایف نمایندگی‌ وی شناخته نشد

چکیده :معاون فرهنگ و ارتباطات شورای عالی امنیت ملی کشور در شکایتی علیه آقای علی مطهری مدعی شده که این نماینده مجلس در یکی از برنامه‌های تلویزیونی به مساله حصر ورود کرده و مسائلی را مطرح کرده که نباید عنوان می‌شده...


سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از شکایت معاونت فرهنگی و ارتباطات شورای عالی امنیت ملی از علی مطهری به دلیل صحبت‌هایش در برنامه تلویزیونی در خصوص موضوع حصر خبر داد و تاکید کرد: هیات نظارت این صحبت‌ها را خلاف وظایف نمایندگی تشخیص نداد.

به گزارش ایلنا، محمدجواد جمالی نوبندگانی خاطرنشان کرد: معاون فرهنگ و ارتباطات شورای عالی امنیت ملی کشور در شکایتی علیه آقای علی مطهری مدعی شده که این نماینده مجلس در یکی از برنامه‌های تلویزیونی به مساله حصر ورود کرده و مسائلی را مطرح کرده که نباید عنوان می‌شده است.

عضو هیات رئیسه کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: شاکی این پرونده همچنین با استناد به بند شش مصوبه ۲۹۸ شورای عالی امنیت ملی شکایتی از سازمان صداوسیما به خاطر پخش این سخنان طرح کرده که البته این شکایت در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی نخواهد شد اما شکایت اولیه از آقای مطهری را مورد بررسی قرار دادیم و هیات نظارت نوعا این سخنان را مغایر وظایف نمایندگی تشخیص نداد.

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.