سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سخنگوی دولت: انتقاد از مسکن مهر سرپل ذهاب به حق و به جا بود...

سخنگوی دولت: انتقاد از مسکن مهر سرپل ذهاب به حق و به جا بود

چکیده : انتقاد به مسکن مهر سرپل‌ذهاب به معنای بی‌کیفیتی همه مسکن مهر کل کشور نیست چون پیمانکار مسکن مهر در کشور یک پیمانکار نبوده است.اینکه به هر انتقاد دولت برچسب سیاسی‌کاری بخورد درست نیست، انتقاد از مسکن مهر سرپل ذهاب به حق و به جا...


محمد باقر نوبخت در نشست خبری هفتگی خود با بیان اینکه انتقاد از مسکن مهر سرپل ذهاب به جا بود، گفت: این انتقاد سیاسی نبود. اگر انتقاد مطرح نمی شد یعنی از این موضوع مهم به راحتی گذشته‌ایم.

نوبخت تاکید کرد: انتقاد به مسکن مهر سرپل ذهاب باید انجام می‌شد،این انتقاد به پیمانکار است نه به دولت قبل. انتقاد به مسکن مهر سرپل‌ذهاب به معنای بی‌کیفیتی همه مسکن مهر کل کشور نیست چون پیمانکار مسکن مهر در کشور یک پیمانکار نبوده است.اینکه به هر انتقاد دولت برچسب سیاسی‌کاری بخورد درست نیست، انتقاد از مسکن مهر سرپل ذهاب به حق و به جا بود.

روز شنبه سردار وحید حقانیان عضو دفتر رهبری در بازدید از مناطق زلزله زده، نسبت به اظهارات اسحاق جهانگیری معاون اول دولت در ارتباط با خسارات ناشی از ویرانی مسکن مهر در زلزله غرب کشور واکنش نشان داد و گفت: “خدا لعنت کند معاول اول رییس‌جمهور، آقای جهانگیری را اولین تخم لق سیاسی را ایشان گذاشت و زود اعلام کرد در جلسه اقتصاد مقاومتی که آقا مسکن مهر…”


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.