سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت فرزندان میرحسین موسوی و زهرا رهنورد به مردم زلزله زده غرب کشور...

پیام تسلیت فرزندان میرحسین موسوی و زهرا رهنورد به مردم زلزله زده غرب کشور

چکیده :ما دختران دکتر زهرا رهنورد و مهندس موسوی در اندوه شما خود را شریک می دانیم و حادثه تلخ زلزله دیشب را که موجب کشته، مصدوم و بی خانمان شدن شماری از هموطنان شد از طرف خودمان و والدین محصور تسلیت گفته، ضمن آرزوی شکیبایی بر این مصیبت سخت و طلب آمرزش برای رفتگان امیدواریم رسیدگی به وضع بازماندگان التیام بخش رنجهای آنان...


کلمه – گروه خبر: دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد در پیامی حادثه زلزله شب گذشته‌ی غرب کشور را به هموطنان خود تسلیت گفتند. آنان در این پیام از سوی پدر و مادرشان نیز به هموطنان تسلیت گفته‌اند.

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۷٫۳ درجه در امواج درونی زمین (ریشتر) یکشنبه شب بخش های غربی ایران و استان فارس، خوزستان، تهران،همدان، اراک و گیلان را لرزاند. این زلزله در ایران تاکنون ۳۲۸کشته و بیش از ۲۵۳۰ مصدوم داشته است.

به گزارش کلمه متن این پیام به شرح زیر است:

هموطنان مصیبت دیده منطقه غرب کشور

ما دختران دکتر زهرا رهنورد و مهندس موسوی در اندوه شما خود را شریک می دانیم و حادثه تلخ زلزله دیشب را که موجب کشته، مصدوم و بی خانمان شدن شماری از هموطنان شد از طرف خودمان و والدین محصور تسلیت گفته، ضمن آرزوی شکیبایی بر این مصیبت سخت و طلب آمرزش برای رفتگان امیدواریم رسیدگی به وضع بازماندگان التیام بخش رنجهای آنان باشد.

کوکب، زهرا، نرگس موسوی خامنه


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.