سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جرس: هرگونه عضویت صدیقه وسمقی در اجزای این وبسایت تکذیب می‌شود...

جرس: هرگونه عضویت صدیقه وسمقی در اجزای این وبسایت تکذیب می‌شود

چکیده : سرکار خانم دکتر صدیقه وسمقی در هیچ مقطعی و هرگز عضو هیچیک از اجزای وبسایت جرس (جنبش راه سبز) از قبیل شورای سیاست‌گذاری و هیأت تحریریه نبوده است. مقالات و اشعار ایشان مثل بسیار از هموطنان در این وبسایت منتشر شده است. درج مطالبی از افراد دلیل عضویت در این نشریه اینترنتی نیست. لذا مستند ضابطین قضائی حداقل در مورد جرس کذب محض...


کلمه – گروه خبر: صدیقه وسمقی عضو اسبق شورای شهر،شاعر، نویسنده، مترجم، اسلام پژوه، تحلیل‌گر مسایل سیاسی و اجتماعی هفته‌ی گذشته پس از برگزاری یک دادگاه ۱۵ دقیقه‌ای بازداشت و روانه زندان اوین شد.

به گزارش کلمه بر اساس اظهارات وکیل او محمود علیزاده طباطبایی وسمقی به اتهام‌های “عضویت در کمیته حمایت از آسیب دیدگان حوادث سال ۸۸” و “عضویت در وبسایت جرس” (جنبش راه سبز)  به پنج سال زندان محکوم شده است.

درهمین رابطه وبسایت جرس در اطلاعیه عضویت صدیقه وسمقی در وبسایت جرس را تکذیب و رد کرده است.

به گزارش کلمه متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

آقای محمود علیزاده طباطبایی وکیل خانم دکتر صدیقه وسمقی سخنگوی اولین شورای شهر تهران و استاد مدعو دانشگاه گوتینگن آلمان، که اخیرا به ایران بازگشته و توسط دادگاه انقلاب روانه زندان شده بود، خبر داد که موکلش به دو اتهام «عضویت در کمیته حمایت از آسیب دیدگان حوادث سال ۸۸» و « عضویت در وبسایت جرس» (جنبش راه سبز) به پنج سال زندان محکوم شده که این حکم قابل تجدید نظر خواهی است. وی اعلام کرد که تنها مدرک مطرح شده درباره اتهامات موکلش گزارش ضابطین قضایی بوده است.

به اطلاع می‌رساند سرکار خانم دکتر صدیقه وسمقی در هیچ مقطعی و هرگز عضو هیچیک از اجزای وبسایت جرس (جنبش راه سبز) از قبیل شورای سیاست‌گذاری و هیأت تحریریه نبوده است. مقالات و اشعار ایشان مثل بسیار از هموطنان در این وبسایت منتشر شده است. درج مطالبی از افراد دلیل عضویت در این نشریه اینترنتی نیست. لذا مستند ضابطین قضائی حداقل در مورد جرس کذب محض می‌باشد.

شورای سیاست‌‌گذاری جرس

۶ آبان ۱۳۹۶


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.