سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سردار نجات: محدودیت برای خاتمی که در سال ۸۸ یکی از محورهای فتنه بود جدید نیست...
» توهمات سرداری که عاقبت به خیر نشد؛ کودتاچی شد

سردار نجات: محدودیت برای خاتمی که در سال ۸۸ یکی از محورهای فتنه بود جدید نیست

چکیده :جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه در ادامه اقدام به داستان سرایی می‌کند و از تشکیل کمیته ی رفع حصر می‌گوید و از عدم اقبال مردم به شعار رفع حصر خبر می‌دهد. ای کاش سردار یک بار فیلم‌های همایش‌های انتخاباتی حسن روحانی را نگاه کند و ببیند مردم چطور در جای جای ایران فریاد رفع حصر سر دادند. او در این باره مدعی می‌شود: سران فتنه در این مدت ۲۰ بیانیه و اطلاعیه دادند و در همه موارد هم جمهوری اسلامی را محکوم کردند، در این مقطع نیز دوباره همان افرادی که زندان رفتند و آزاد شدند از چند ماه قبل کمیته‌ای تشکیل دادند که ما نام آن را کمیته احیای فتنه گذاشتیم. اینها ابتدا بحث حصر را مطرح کردند و خواهان رفع حصر شدند اما از آن استقبالی نشد و اکنون نیز بحث محدودیت‌های جدید برای خاتمی را مطرح کرده‌اند و به دنبال ایجاد کمپینی جدید هستند در حالی که محدودیت برای این آقا که در سال ۸۸ یکی از محور های فتنه بود در همان ایام تصویب شد و چیز جدیدی...


کلمه – گروه خبر: سریال دروغ پایانی ندارد. توهماتی که مرتب تکرار می‌شود. به جای سرداری و پاسداری از میهن، قصه‌گوی تخیلاتی شده‌اند که حتی کودکان هم نمی‌توانند باورشان کنند. سردار حسین نجات برای نخستین بار نیست که چنین هذیان گویی می‌کند و بار آخرش هم نخواهد بود. تنها راه تداوم حصر، محرومیت، زندان و توجیه زیردستان تکرار چنین دروغ ‌هایی است.

جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه در جمع فعالان فرهنگی کشور که در مشهد گردهم آمده بودند بی آنکه پاسخ دهد اساسا چرا باید شورای نگهبان و قوه قضاییه به گونه‌ای عمل کنند که هیچ کس نتواند از آنها دفاع کند، مدعی شد: طبق قانونی در آمریکا رئیس‌ جمهور آمریکا موظف است گزارشی از اقدامات ضد حقوق بشر ایران همچون «رد صلاحیت‌های کاندیداها»، «رد صلاحیت‌های بی‌مورد افراد»، «محروم کردن افراد از ایجاد حزب و گروه» و «دستگیری و بازداشت روزنامه‌نگاران و خبرنگاران» ارائه کند، اگر شورای نگهبان فرضاً آقایی که سابقه جاسوسی داشته، دستش در دست آمریکا است و کاندیدا شد را رد صلاحیت کند، می‌شود اقدام ضد حقوق بشر جمهوری اسلامی!

سردار نجات همچنین با هدف قرار دادن ابزار آگاهی رساندن به مردم گفت: استفاده از فضای مجازی، ماهواره و انفعال مسئولان، فضایی ایجاد می‌کنند باورهای عمومی جامعه را تغییر دهند. ۲۴ میلیون مخاطب در ایران از تلگرام استفاده می‌کنند، داعش در تلگرام جریان سازی می‌کند و جریان سلطنت‌طلب از طریق تلگرام در حال سازمان‌دهی فعالیت‌های خود است.

سردار نجات با دفاع از توقیف روزنامه‌ی سلام و جنایات رخ داده در کوی دانشگاه افزود: برای مثال سال ۷۸ قوه قضائیه روزنامه‌ای را توقیف کرد و عده‌ای دانشجو که عدد آنها به ۱۰۰ نفر نمی‌رسید در خوابگاه کوی دانشگاه تهران به بسته شدن روزنامه اعتراض کردند. معاون وقت سیاسی وزیر کشور، وزیر کشور وقت و وزیر علوم وقت از این جریان حمایت و آن را تبدیل به فتنه کردند. به نحوی که عناصر ضد انقلاب و اراذل و اوباش از این فرصت استفاده کردند، ۶ تا ۷ روز در خیابان‌ها بودند. همه چیز را به آتش کشیدند و بانک‌ها و موسسات دولتی را غارت کردند.

وی بی توجه به آنکه چه گروه‌ها و جریاناتی تلاش کردند تا با کم کردن هزینه برای دانشجویان و نظام، دانشگاه را در ۱۸ تیر ۷۸ آرام سازند گفت: وزیر علوم وقت به جمع متحصنین پیوست و معاون وقت وزیر کشور آنها را راهنمایی می‌کرد. همین جریان، تحصن مجلس ششم را راه انداختند؛ در آن موقع به بهانه رد صلاحیت تعدادی از داوطلبان توسط شورای نگهبان کشور را دچار بحران کردند. یکی از تئوریسین‌های آنها بعدها گفت: اگر در حمایت از ما ۱۰ هزار نفر به خیابان‌ها می‌آمدند، می‌گذاشتیم انتخابات برگزار شود.

جانشین سازمان اطلاعات سپاه سپس با وصل کردن تیر ۷۸ به خرداد ۸۸ بی‌آنکه یک بار سند تاملات راهبردی حزب مشارکت را خوانده باشد مدعی شد: عناصر کلیدی همین تحصن و همان احزابی که ذکر کردم ۱۰ سال بعد محور اصلی فتنه سال ۸۸ شدند. آنها در جزوه ۴۰ صفحه‌ای با آرم حزب مشارکت تحت عنوان «تأملات راهبردی» که در جریان فتنه ۸۸ در دفتر حزب مشارکت پیدا شد، قرار بود از ولایت فقیه عبور کنند و در جلسات خود نیز در مورد این روش بحث می‌کردند. شاهد بودیم که مقام معظم رهبری فرمودند که “فتنه ۸۸ از جنگ تحمیلی هم برای جمهوری اسلامی ایران بدتر بود”، برنامه فتنه‌گران این بود که اگر پیروز شدند مردم را در کف خیابان نگه دارند و خواهان تغییرات اساسی باشند و در صورت شکست نیز به نتیجه انتخابات اعتراض کنند و درخواست ابطال انتخابات را کنند که کردند.

نجات چون گذشته در این سخنرانی مدعی می‌شود که حصر میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنور نه به دلیل افشای تقلب در انتخابات ۸۸ که به دلیل دعوت به حضور خیابانی مردم در ۲۵ بهمن ۸۹ بوده است. او در حالی چنین ادعایی را مطرح می‌کند که خود و همفکرانش بارها این تقاضا را مطرح کرده‌اند که محصورین باید بابت اینکه گفته‌اند در انتخابات خرداد ۸۸ تقلب شده عذرخواهی کنند. نجات همچنین محمد مختاری و صانع ژاله را شهید می‌خواند. اگر سردار فراموش کرده، مردم فراموش نکرده‌اند که روزنامه کیهان و جریان سرکوب‌گر چه تلاشی برای مصادره‌ی این دو شهید جنبش سبز داشتند و نهایت باز این دروغگویان بودند که رسوا شدند.

وی در ادامه می‌گوید: جریان حصر مربوط به بهمن سال ۸۹ یعنی ۲۰ ماه پس از فتنه و انتخابات ریاست جمهوری است. در این زمان قرار بود فتنه جدیدی شکل بگیرد همان زمان بحث‌های بیداری اسلامی در منطقه اوج گرفته بود و بعضی عناصر شاخص فتنه در نامه‌ای عنوان کردند جنس کار شما (رهبران بیداری اسلامی) از جنس جنبش سبز است. سران فتنه از مردم خواستند برای حمایت از جنبش‌های منطقه، روز ۲۵ بهمن‌ماه از میدان انقلاب تا آزادی تظاهرات کنند در صورتی که مردم در ۲۲ بهمن ۸۹ حمایت خود را از بیداری اسلامی اعلام کرده بودند. علی‌رغم مخالفت وزارت کشور با این راهپیمایی، با تبلیغات گسترده رادیو‌های بیگانه بیش از سه هزار نفر به خیابان‌ها آمدند که در جریان آن ۲ نفر هم شهید شدند و فردای آن روز شاهد بودیم که سران فتنه بیانیه دادند و از جمعیت حاضر در تظاهرات ۲۵ بهمن حمایت کردند و به نیروی انتظامی اهانت کردند و آن موقع بود که شورای عالی امنیت ملی تصمیم به حصر گرفت.

جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه در ادامه اقدام به داستان سرایی می‌کند و از تشکیل کمیته ی رفع حصر می‌گوید و از عدم اقبال مردم به شعار رفع حصر خبر می‌دهد. ای کاش سردار یک بار فیلم‌های همایش‌های انتخاباتی حسن روحانی را نگاه کند و ببیند مردم چطور در جای جای ایران فریاد رفع حصر سر دادند. او در این باره مدعی می‌شود: سران فتنه در این مدت ۲۰ بیانیه و اطلاعیه دادند و در همه موارد هم جمهوری اسلامی را محکوم کردند، در این مقطع نیز دوباره همان افرادی که زندان رفتند و آزاد شدند از چند ماه قبل کمیته‌ای تشکیل دادند که ما نام آن را کمیته احیای فتنه گذاشتیم. اینها ابتدا بحث حصر را مطرح کردند و خواهان رفع حصر شدند اما از آن استقبالی نشد و اکنون نیز بحث محدودیت‌های جدید برای خاتمی را مطرح کرده‌اند و به دنبال ایجاد کمپینی جدید هستند در حالی که محدودیت برای این آقا که در سال ۸۸ یکی از محور های فتنه بود در همان ایام تصویب شد و چیز جدیدی نیست.

سردار نجات در حالی مدعی می شود که محرومیت های خاتمی جدید نیست و در سال ۸۹ تصویب شده که وکیل رییس جمهور اصلاحات هفته‌ی پیش خبر از ابلاغ محرومیت های جدید از سوی دادگاه ویژه روحانیت به خاتمی داد و همین دیروز یک ماشین با توقف در مقابل منزل سید محمد خاتمی مانع از خروج او از خانه شد. وی با ادعای آنکه “کمیته احیای فتنه تصمیم گرفته تا مجددا ایشان را محور بازی‌های سیاسی جدید نماید که به وی تذکر داده شد”، گفت: البته خاتمی بعدها در جلسات متعدد گفته بود که «تقلب در انتخابات ۸۸ را قبول ندارم و با فراخوان موسوی و کروبی جهت راهپیمایی بهمن ۸۹ مخالفت کرده بودم و بیانیه آنها را هم امضاء نکردم». مقام معظم رهبری از همان دوران فتنه اعلام کردند که نظام جمهوری اسلامی «کشتی نجات» است و اگر این افراد توبه کنند و جریان فتنه و ظلم بزرگ را محکوم کنند، نظام آنها را سوار بر این «کشتی نجات» خواهد کرد الان هم هر چند دیر شده لیکن راه برای محکوم کردن فتنه و آن ظلم بزرگ به نظام باز است.
سردار دروغ همچنان دروغ هایش را تکرار می کند در حالیکه محصورین و محرومین هیچ تریبونی برای پاسخ به این ادعاها را ندارند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.