سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اولین دیدار کروبی با یک فعال سیاسی در حصر/ حسین کروبی: تغییری در ملاقات‌ها برای خان...

اولین دیدار کروبی با یک فعال سیاسی در حصر/ حسین کروبی: تغییری در ملاقات‌ها برای خانواده‌ میرحسین رخ نداده

چکیده :محمدحسین کروبی پسر مهدی کروبی خبر داده که پانزده روز پیش اعضای کمیته‌‌ی رفع حصر که در مجلس تشکیل شده یعنی آقایان حضرتی، کاظمی، حیدری و میرزایی پیش آقای شمخانی رفته تا در مورد کارهای صورت گرفته در خصوص رفع حصر صحبت کنند. متاسفانه تغییر در ملاقات‌ها برای خانواده‌ی آقای میرحسین موسوی رخ نداده و برای همین هم فرزندان ایشان تظلم‌نامه‌ای خطاب به مراجع نوشتند. قطعا اگر قول آقای شمخانی در مورد آقای موسوی انجام شده بود، به مراجع از مسائل پیش آمده نامه نمی‌نوشتند....


برای اولین بار بعد از هفت سال، هفته‌ گذشته یکی از فعالین سیاسی، اسماعیل دوستی، موفق به دیدار مهدی کروبی در حصر خانگی شد. محمدحسین کروبی پسر مهدی کروبی هم خبر داده که پانزده روز پیش اعضای کمیته‌‌ی رفع حصر که در مجلس تشکیل شده یعنی آقایان حضرتی، کاظمی، حیدری و میرزایی پیش آقای شمخانی رفته تا در مورد کارهای صورت گرفته در خصوص رفع حصر صحبت کنند.

فرزند مهدی کروبی، رییس محصور دوره سوم و ششم مجلس شورای اسلامی در این باره به امتداد گفت: در این دیدار صحبت از خروج نیروهای امنیتی از منزل آقای کروبی و همچنین آزاد بودن ملاقات بچه‌ها، عروس‌ها و نوه‌های آقای کروبی در هر زمانی شد. آقای شمخانی همچنین گفتند به زودی چنین اتفاقی برای آقای موسوی هم رخ خواهد داد.

حسین کروبی همچنین با اشاره به تغییر نکردن شرایط حصر برای میرحسین موسوی اظهار تاسف کرد: متاسفانه تغییری در ملاقات‌ها برای خانواده‌ی آقای میرحسین موسوی رخ نداده و برای همین هم فرزندان ایشان تظلم‌نامه‌ای خطاب به مراجع نوشتند. قطعا اگر قول آقای شمخانی در مورد آقای موسوی انجام شده بود، به مراجع از مسائل پیش آمده نامه نمی‌نوشتند.

وی افزود: همچنین آقای شمخانی گفته بود که یک سری اشخاص را هم انتخاب می‌کنند تا به ملاقات با آقای کروبی و موسوی بروند. در حال حاضر آقای دوستی با انتخاب خودشان به ملاقات آقای کروبی رفتند و امیدواریم طبق قولی که داده‌اند وضعیت آقای موسوی نیز تغییر کند.

حسین کروبی همچنین درباره وضعیت سلامتی مهدی کروبی نیز توضیح داد: از زمانی که در قلب ایشان باطری کار گذاشته‌اند شرایط جسمانی‌شان بهتر شده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.