سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » با وعده پرداخت مطالبات معوقه توسط کارفرما؛ پایان تجمع کارگران ارگ قدیم بم...

با وعده پرداخت مطالبات معوقه توسط کارفرما؛ پایان تجمع کارگران ارگ قدیم بم

چکیده :تجمع صنفی کارگران «ارگ قدیم بم» که از هفته گذشته در محوطه ارگ و مقابل ساختمان پایگاه میراث ارگ بم آغاز شده بود، روز گذشته با وعده‌ پرداخت مطالبات مزدی خاتمه یافت....


تجمع صنفی کارگران «ارگ قدیم بم» که از هفته گذشته در محوطه ارگ و مقابل ساختمان پایگاه میراث ارگ بم آغاز شده بود، روز گذشته با وعده‌ پرداخت مطالبات مزدی خاتمه یافت.

شماری از کارگران پروژه بازسازی و مرمت ارگ قدیم بم در استان کرمان در تماس با ایلنا از خاتمه اعتراضات صنفی یک هفته‌ای خود خبر دادند.

این کارگران که تعداد آنها در حدود ۱۲۰ نفر است از روز دو شنبه هفته گذشته (۱۷ مهرماه) برای دست کم ۳ماه مزد معوقه و مشخص نبودن وضعیت پرداخت دستمزدشان تجمع کرده‌بودند.

در روزهای نخست، این اجتماع صنفی در محوطه ارگ برپا می‌شد اما در نهایت کارگران معترض به ناچار محل اجتماع خود را مقابل ساختمان پایگاه میراث ارگ قدیم بم که در حوالی محل کارشان قرار دارد، انتقال دادند.

به نقل از این کارگران گفته می شود که در نتیجه این اقدام سرانجام روز گذشته مدیرپایگاه ارگ قدیم بم با حضور در جمع متعرضان به آنها وعده پرداخت معوقات مزدی را دادند.

طبق این وعده از قرار معلوم طلب مزدی کارگران پروزه مرمت ارگ قدیم بم تا پایان روز جاری (سه شنبه ۲۵ مهر ماه)پرداخت خواهد شد و همین مسئله باعث شد تا کارگران از روز گذشته به تجمع صنفی یک هفته‌ای خود خاتمه بدهند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.