سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » الیاس حضرتی: تلاشمان برای آزادی ساسان آقایی نتیجه نداد...

الیاس حضرتی: تلاشمان برای آزادی ساسان آقایی نتیجه نداد

چکیده :من تاکنون پنج‌بار با بازپرس ایشان صحبت کرده‌ام، تا دادسرای رسانه رفته‌ام و پرونده‌ی ایشان را پیگیری کرده‌ام اما هنوز پرونده‌ی ایشان در حال پیگیری توسط مقامات قضایی است و برای آزادی ایشان ما هنوز نتوانسته‌ایم کاری کنیم، نه این‌که نکرده‌ایم؛ تلاش کرده‌ایم ولی نشده...


«الیاس حضرتی» مدیر مسوول روزنامه‌ی اعتماد و نماینده‌ی مردم تهران در مجلس، درباره‌ی وضعیت ساسان آقایی، معاون سردبیر روزنامه‌ی اعتماد که توسط قوه قضاییه بازداشت شده، گفت: برای آزادی او تلاش کرده‌ایم، اما نشده است.

حضرتی در پاسخ به انصاف نیوز گفت: من تاکنون پنج‌بار با بازپرس ایشان صحبت کرده‌ام، تا دادسرای رسانه رفته‌ام و پرونده‌ی ایشان را پیگیری کرده‌ام اما هنوز پرونده‌ی ایشان در حال پیگیری توسط مقامات قضایی است و برای آزادی ایشان ما هنوز نتوانسته‌ایم کاری کنیم، نه این‌که نکرده‌ایم؛ تلاش کرده‌ایم ولی نشده است.

حضرتی درباره‌ی اتهام ساسان آقایی که در پرونده مطرح شده است، گفت: به من گفته‌اند که مشکل ایشان درباره‌ی آمدنیوز است. خود ایشان تکذیب کرده است و به خانواده‌اش گفته است که چنین چیزی نیست؛ من هم فکر می‌کنم…؛ امیدوارم که چیز خاصی نباشد.

ساسان آقایی ۲۱ مرداد ماه توسط قوه قضاییه بازداشت شد و از آن روز در بند ۲۴۱ در سلول انفرادی به سر می‌برد. او از شهریور ماه بازجویی نداشته و در سلول انفرادی قوه قضاییه رها شده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.