سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » باز شدن یک پرونده جدید برای نازنین زاغری زندانی سیاسی بند زنان...

باز شدن یک پرونده جدید برای نازنین زاغری زندانی سیاسی بند زنان

چکیده : نازنین زاغری با اتهامات جدید مواجه شده است. به گفته‌ی همسر این زندانی سیاسی در حالیکه زاغری دوران محکومیت پنج ساله خود را سپری می‌کند، در دادسرای اوین مجددا به اتهام براندازی نرم، دریافت پول از بی بی سی و رویترز متهم شده...


کلمه – گروه خبر: نازنین زاغری با اتهامات جدید مواجه شده است. به گفته‌ی همسر این زندانی سیاسی در حالیکه زاغری دوران محکومیت پنج ساله خود را سپری می‌کند، در دادسرای اوین مجددا به اتهام براندازی نرم، دریافت پول از بی بی سی و رویترز متهم شده است.

نازنین زاغری بریتانیایی ایرانی تباری است که دوران پنج ساله محکومیتش در اوین را به اتهام «براندازی نرم» می گذراند. ریچارد راتکلیف، همسر نازنین زاغری روز دوشنبه هفده مهر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد «نازنین زاغری راتکلیف» در دادسرای اوین به براندازی نرم، دریافت پول از بی بی سی و رویترز متهم شده است. زاغری تمامی اتهامات را رد کرده است.
راتکلیف به بی بی سی گفت: «سپاه پاسداران، کار را به جایی رسانده که سیستم قضایی ایران نمی‌تواند در چشمان قربانیانش یا در آینه نگاه کند.»

نازنین زاغری همراه با کودک خردسالش، فروردین سال گذشته به ایران سفر کرد اما هنگام خروج از ایران دستگیر شد. او در دادگاه به پنج سال زندان محکوم شد و در حال حاضر دوران محکومیتش را سپری می ک


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.