سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بی‌خبری از وضعیت ساسان آقایی روزنامه نگار بازداشتی...

بی‌خبری از وضعیت ساسان آقایی روزنامه نگار بازداشتی

چکیده :ساسان آقایی معاون سردبیر روزنامه اعتماد که در محل این روزنامه در تاریخ بیست و یکم مرداد ماه بازداشت و به سلول های انفرادی بند ۲۴۱ زندان اوین منتقل گردید بیش از یک هفته است که هیچ گونه تماسی با خانواده خویش نداشته...


کلمه – گروه خبر: با گذشت بیش از یک هفته از دستگیری ساسان آقایی و بی‌خبری مطلق از وضعیت این روزنامه‌نگار، نگرانی‌ها نسبت به وضعیت سلامت وی افزایش یافته‌است.

ساسان آقایی معاون سردبیر روزنامه اعتماد که در محل این روزنامه در تاریخ بیست و یکم مرداد ماه بازداشت و به سلول های انفرادی بند ۲۴۱ زندان اوین منتقل گردید بیش از یک هفته است که هیچ گونه تماسی با خانواده خویش نداشته است.

خانواده این روزنامه نگار روز چهارشنبه جهت ملاقات به درب زندان اوین مراجعه کردند که علی رغم دستور بازپرس از ملاقات وی با خانواده اش جلوگیری به عمل آمد.

این روزنامه نگار منتقد در پی حوادث انتخابات خرداد ۸۸  دستگیر و پس از حدود چهار ماه بازداشت که بیشتر زمان آن در سلول انفرادی گذشته بود آزاد گردید. وی همچنین به همراه بیست روزنامه نگار دیگر در بهمن ماه سال ۱۳۹۱ بازداشت گردید و مدت ۴۰ روز در سلول‌های انفرادی بند ۲۴۰ در بازداشت به سر برد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.