سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » امام جمعه کرج: کسانی که به عیادت کروبی رفتند باید مجازات شوند...

امام جمعه کرج: کسانی که به عیادت کروبی رفتند باید مجازات شوند

چکیده :امام جمعه کرج در حالی این اظهارات را بیان کرده است که نه تنها مردم استان البرز که مردم بیشتر نقاط کشور در ایام انتخابات یکی از مهم ترین مطالبات خود را رفع حصر محصورین اعلان کرده‌اند. از سوی دیگر مردم استان البرز در انتخابات اخیر نشان دادند که گرایششان به کدام جریان است و پیروزی لیست امید در شهر کرج نشان دهنده خواست اصلی مردم این منطقه...


کلمه – گروه خبر: با بستری شدن مهدی کروبی در بیمارستان و همچنین انتشار خبر تشدید بیماری میرحسین موسوی، بسیاری از حامیان محصورین در فضای مجازی از مسوولین و چهره‌های سیاسی خواستند تا به دیدار شیخ محصور در بیمارستان بروند. این درخواست نشان دهنده این بود که حساسیت نسبت به سلامت محصورین در بین مردم زیاد است و حصر و محصورینش همچنان در بین جامعه عزیز و محبوب و مورد توجه مردم هستند. از این رو نیز بسیاری از چهره‌های شاخص سیاسی و مدنی و همچنین زندانیان جنبش سبز به دیدار مهدی کروبی رفتند، هرچند آنها موفق به دیدار شیخ اصلاحات نشدند، اما با حضور در بیمارستان موجب تسلای خاطر همسر و خانواده کروبی و حتی خود او شدند.

به گزارش کلمه، این مساله باعث خشم طرفداران حصر و اقتدارگرایان شد به طوریکه امام جمعه کرج گفت: در استان البرز برخی می‌خواهند پای فتنه‌گران را به استان باز کنند، اگر این اتفاق رخ دهد قلم پای آنها شکسته خواهد شد.

آیت الله سیدمحمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های نماز عبادی-سیاسی جمعه کرج با انتقاد از عیادت برخی مسئولان از مهدی کروبی در بیمارستان گفت: دستگاه قضا باید با این اقدام برخورد کند؛ زیرا فتنه خط قرمز ماست. برخی می‌خواهند از فتنه حساسیت‌زدایی کنند.

وی ادامه داد: در استان البرز نیز برخی می‌خواهند پای فتنه‌گران را به استان باز کنند، اگر این اتفاق رخ دهد قلم پای آنها شکسته خواهد شد.

امام جمعه کرج در حالی این اظهارات را بیان کرده است که نه تنها مردم استان البرز که مردم بیشتر نقاط کشور در ایام انتخابات یکی از مهم ترین مطالبات خود را رفع حصر محصورین اعلان کرده‌اند. از سوی دیگر مردم استان البرز در انتخابات اخیر نشان دادند که گرایششان به کدام جریان است و پیروزی لیست امید در شهر کرج نشان دهنده خواست اصلی مردم این منطقه است.

اما به نظر می رسد که امامان جمعه و دیگر نهادهای انتصابی بازهم صدای مردم را نشنیده‌اند و با وجود شکست در انتخابات و مهم‌تر از آن شکست گفتمانشان در انتخابات اخیر بازهم می‌خواهند نگاه و تصمیمات خود را به مردم تحمیل کنند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.