سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » روئین عطوفت، فعال ملی مذهبی برای اجرای حکم به زندان منتقل شد...

روئین عطوفت، فعال ملی مذهبی برای اجرای حکم به زندان منتقل شد

چکیده :روئین عطوفت فعال ملی مذهبی امروز برای اجرای حکم به زندان منتقل شد.در حکم دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی علت محکومیت عطوفت : “تاسیس گروهک غیرقانونی و ضدامنیتی موسوم به شورای رنگین کمان در راستای همکاری با گروهک غیر قانونی ملی-مذهبی ها و همچنین فعالیت تبلیغی علیه نظام جمهوری اسلامی از طریق صدور و امضای بیانیه های ضد امنیتی” عنوان شده...


روئین عطوفت فعال ملی مذهبی امروز برای اجرای حکم به زندان منتقل شد. به گزارش ملی مذهبی پیش از این دادگاه تجدیدنظر در آبان ۱۳۹۳، حکم بدوی ” ۱۰ سال حبس تعزیری و دو سال محرومیت از فعالیت در احزاب، گروه‌ها و دسته جات سیاسی و فعالیت در فضای مجازی، رسانه ها و مطبوعات”، را برای رویین عطوفت، فعال ملی مذهبی تائید کرده بود.

این فعال ملی مذهبی در پی صدور این حکم خواستار اعاده دادرسی شده بود که در نهایت این حکم به ۵ سال تقلیل یافت.

وی که صرفا به خاطر فعالیت های فرهنگی خود و برگزاری جلسات با موضوع های فرهنگی در منزلش بازداشت شده بود سال گذشته با سپردن وثیقه آزاد شد.

در حکم دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی علت محکومیت عطوفت : “تاسیس گروهک غیرقانونی و ضدامنیتی موسوم به شورای رنگین کمان در راستای همکاری با گروهک غیر قانونی ملی-مذهبی ها و همچنین فعالیت تبلیغی علیه نظام جمهوری اسلامی از طریق صدور و امضای بیانیه های ضد امنیتی” عنوان شده بود.

۵ روز پیش از روئین عطوفت خواسته شده بود برای اجرای حکم خود را به زندان معرفی کند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.