سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محمد کیانوش‌راد: نکند زمانی بگویند، مردم صدای شما را شنیدیم که دیر شده باشد...

محمد کیانوش‌راد: نکند زمانی بگویند، مردم صدای شما را شنیدیم که دیر شده باشد

چکیده :در میان روحانیت، کسانی را می‌شناسم که هر گاه که آنها را می‌بینی علاقه و ارادتت به آنها بیشتر می‌شود. بی‌شک آقای کروبی از آن دست روحانیونی است که چنین یافته‌ام. کروبی هیچوقت در دفاع از عقاید خویش و در دفاع از مردم و ارزش‌های اسلام و انقلاب، ذره‌ای تردید نکرده است. کروبی به روحانیت شیعه آبرو داد. او نمونه‌ای از روحانیت مبارز و غم خوار و همراه مردم...


محمد کیانوش‌راد، نماینده مردم در مجلس ششم با تاکید بر اینکه رئیس‌جمهور باید موضوع رفع حصر را در دستور کار شورای عالی امنیت قرار دهد، خاطرنشان کرد: حصر ِ بدتر از زندانِ کروبی و میرحسین موسوی و بانوی مهر و مقاومت، زهرا رهنورد، بدون شک عملی غیرعاقلانه و خلاف مصالح ملی است.

به گزارش کلمه، کیانو‌ش‌راد، عضو سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و حزب اتحاد ملت، با بیان این پرسش که «آیا واقعا صدای مردم را نمی شنوید؟» گفت: آیا واقعا نمی‌بینید مردم در انتخابات در دور اول و دوم از روحانی چه می خواستند؟ نکند زمانی بگویند، مردم صدای شما را شنیدیم که دیر شده باشد.

وی در ادامه افزود: فرض کنید آنها پس از رفع حصر و زندان نیز فعالیت سیاسی کنند، فرض کنید! دیدگاه‌های خود را در مورد مسایل کشور آزادانه اظهار کنند، در آن صورت چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا کروبی و میرحسین موسوی جز بخاطر منافع دین و ملت موضعی خواهند داشت؟

کیانوش‌راد با تاکید بر اینکه هنوز هم فرصت هست، گفت: می‌توان و باید از گذشته عبور کرد و به آینده چشم دوخت. می‌توان به اجرای بدون تنازل قانون اساسی امید بست. نباید گفت آشتی ملی بی‌معنا است. نباید گفت مردم نیازی به این سخنان ندارند. مردم وحدت و آشتی را با رفع حصر و زندان ِ کروبی و میرحسین و رهنود می‌خواهند.

این فعال سیاسی همچنین یادآور شد: زمان حصر و بند و تیر و درفش گذشته است. تاریخ در مورد همه مسئولان قضاوت خواهد کرد. حصر ِ بدتر از زندان محصورین ملت ناعادلانه، ظالمانه و غیر قانونی است.

محمد کیانوش‌راد افزود: اکنون هیچ مصلحت عقلایی به نفع دستور دهندگان حصر باشد وجود ندارد و جز خسران زیادتر چیزی حاصل نخواهد گشت. ریاست جمهوری برای رفع حصر قدم‌های جدی‌تری بردارد.

او با تاکید بر اینکه روحانی باید رفع حصر را در دستور کار شورای عالی امنیت قرار دهند و تصمیم شجاعانه و خداپسندانه و مورد حمایت مردم را انجام دهد، گفت: مسولان امر با رفع حصر، راه آشتی و تفاهم ملی را بگشایند.

این نماینده اسبق مردم در مجلس شورای اسلامی، همچنین گفت: در میان روحانیت، کسانی را می‌شناسم که هر گاه که آنها را می‌بینی علاقه و ارادتت به آنها بیشتر می‌شود. بی‌شک آقای کروبی از آن دست روحانیونی است که چنین یافته‌ام. کروبی هیچوقت در دفاع از عقاید خویش و در دفاع از مردم و ارزش‌های اسلام و انقلاب، ذره‌ای تردید نکرده است. کروبی به روحانیت شیعه آبرو داد. او نمونه‌ای از روحانیت مبارز و غم خوار و همراه مردم است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: زندان و حصر مردان خدا را از راهشان خسته و نا امید نمی‌کند. کروبی نیز مرد خدا و مبارزی نستوه است. برای نا امید کردن مردم و جوانان از انقلاب و اسلام بهتر از این اقدامی نمی‌توان کرد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.