سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ریچارد هاس: خروج از توافق هسته‌ای آمریکا را منزوی می‌کند...

ریچارد هاس: خروج از توافق هسته‌ای آمریکا را منزوی می‌کند

چکیده :ریچارد هاس، رئیس اندیشکده آمریکایی شورای روابط خارجی با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود تاکید کرد: خروج از توافق هسته‌ای یک خطای راهبردی است که آمریکا را منزوی و بحرانی غیر موجه با ایران ایجاد خواهد کرد، در حالی که آمریکا باید روی کره شمالی متمرکز...


رئیس اندیشکده شورای روابط خارجی آمریکا خروج از توافق هسته‌ای را یک خطای راهبردی توصیف کرد که موجب منزوی شدن آمریکا خواهد شد.

به گزارش ایسنا، ریچارد هاس، رئیس اندیشکده آمریکایی شورای روابط خارجی با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود تاکید کرد: خروج از توافق هسته‌ای یک خطای راهبردی است که آمریکا را منزوی و بحرانی غیر موجه با ایران ایجاد خواهد کرد، در حالی که آمریکا باید روی کره شمالی متمرکز باشد.

دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا بارها با انتقاد از توافق هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ مبنی بر این‌که این توافق امتیازات زیادی را به ایران می‌دهد، گفته است که آن را توافقی وحشتناک می‌داند و آمریکا باید از آن خارج شود.

اما دیگر طرف‌های توافق هسته‌ای تاکید می‌کنند که این یک توافق چند جانبه و مورد تایید شورای امنیت سازمان ملل است و هیچ یک از طرف‌ها نمی‌توانند به طور یک جانبه از توافق خارج شوند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.