سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ابراز نگرانی مادر شهید سهراب اعرابی از سلامت محصورین: نسبت به آینده مبهم کشورمان ن...

ابراز نگرانی مادر شهید سهراب اعرابی از سلامت محصورین: نسبت به آینده مبهم کشورمان نگرانیم

چکیده :هرچه بیشتر می گذرد وضعیت آقای موسوی و آقای کروبی و خانوم رهنورد ما را نسبت به سلامتی شان دلواپس تر و دیدگاه ما را نسبت به حاکمیت روز به روز بدبین و بدبین تر می کند. همانطور که میر عزیز احساس خطر نمود و دوباره به صحنه آمد ما نیز امروز نسبت به آینده مبهم کشورمان...


کلمه – گروه خبر: پروین فهیمی، مادر شهید سهراب اعرابی در پیامی به دختران میرحسین و رهنورد با ابراز نگرانی از وضعیت سلامتی محصوران و همچنین آینده مبهم کشور، ابراز امیدواری کرده است که حاکمیت به حصر ظالمانه و غیراخلاقی پایان دهد.

به گزارش کلمه، طی روزهای گذشته و پس از اعلام خبر بیماری میرحسین موسوی، نگرانی‌ها از وضعیت جسمی این همراه محصور جنبش سبز افزایش یافته و خواهان دریافت اطلاعات بیشتری از نخست وزیر دوران دفاع مقدس هستند، اما دختر میرحسین روز گذشته اعلام کرد که پس از ملاقات روز سه شنبه و مشاهده وضعیت نگران‌کننده پدر، دیگر هیچ خبری از وی ندارند.
پیش از این کلمه خبر داده بود که پزشکان معتمد در مشورت با فرزندان وضعیت سلامتی میرحسین را نگران‌کننده تشخیص داده و بر ضرورت بررسی دقیق، همه‌جانبه و کامل تحت نظر پزشک تأکید کرده‌اند. به همین دلیل تعدادی از نمایندگان مجلس پیگیر ملاقات با میرحسین شده‌اند که تاکنون موفق به آن نشده‌اند.

در پیام مادر شهید سهراب اعرابی به دختران میرحسین و رهنورد آمده است:

دختران عزیزم

نگرانی شما نگرانی من نیز هست.

هرچه بیشتر می گذرد وضعیت آقای موسوی و آقای کروبی و خانوم رهنورد ما را نسبت به سلامتی شان دلواپس تر و دیدگاه ما را نسبت به حاکمیت روز به روز بدبین و بدبین تر می کند.

همانطور که میر عزیز احساس خطر نمود و دوباره به صحنه آمد ما نیز امروز نسبت به آینده مبهم کشورمان نگرانیم.

امیدواریم که حاکمیت به این رفتار غیراخلاقی و حصر ظالمانه پایان دهد و محصورین عزیز ما که همچنان در قلبهایمان جایگاهی ویژه دارند، به سلامتی به آغوش خانواده و ملت بازگردند.

پروین فهیمی


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.