سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

آیا روز فریادرسی هم خواهد آمد؟!

چکیده :هرچی هست، گندشان چنان است که رحیم مشایی در حضور حمید بقایی و احمدی‌نژاد و همپیاله‌هایشان، آشکارا، آنها را تهدید به برگزاری دادگاه علنی در پیشگاه ملت، می‌کند و بقایی وعده سرنگونی می دهد. آزادانه هرچه بخواهند، رفتار می‌کنند؛ اما امثال مهدوی‌فر و آرش صادقی و دیگر جوانان و مردان پاک، هنوز در کنج زندان و مهدی کروبی و میرحسین موسوی و زهرا رهنورد، محصور و...


احمدرضا احمدپور:

امروز کسانی از وجود ظلم و ستمگری در کشور، خبر می‌دهند که روزی مشارکتی‌ها و امثال ما به خاطر انتقاد و مخالفت با آنها، سالها زندان و تبعید شدند، با این تفاوت‌که امثال بقایی‌ها و رحیمی‌های احمدی‌نژاد، به‌خاطر مفاسد مالی زندانی شدند و من و همانند من به خاطر بهره‌گیری از حق آزادی نقد و بیان و قلم، جهت اصلاح کژروی‌های مسئولان!

حالا معلوم نیست، بالایی‌ها چه گندهای بزرگی زده‌اند که در برابر مفسدان مالی و سیاسی، کرنش می‌کنند و باج می‌دهند و با کوچکترین فشار محمود احمدی‌نژاد تسلیم می‌شوند؟!

هرچی هست، گندشان چنان است که رحیم مشایی در حضور حمید بقایی و احمدی‌نژاد و همپیاله‌هایشان، آشکارا، آنها را تهدید به برگزاری دادگاه علنی در پیشگاه ملت، می‌کند و بقایی وعده سرنگونی می دهد. آزادانه هرچه بخواهند، رفتار می‌کنند؛ اما امثال مهدوی‌فر و آرش صادقی و دیگر جوانان و مردان پاک، هنوز در کنج زندان و مهدی کروبی و میرحسین موسوی و زهرا رهنورد، محصور و بیمار؟!

امثال ما را به خاطر نقد و مخالفت منطقی با مفسدان و هوچی‌گرها، علاوه بر حبس و تبعید از هست و نیست در کشور ساقط کردند؛ اما به‌خاطر پیشگیری از آشکارشدن گندهای خود، به فرصت‌طلبان و دشمنان بیت‌المال‌و‌منافع ملی، باج و باج و باج و فرصت‌های بیشتر می‌دهند؟!

آیا روز فریادرسی هم خواهد آمد؟!

منبع: سحام نیوز


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.