سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واکنش میرمحمود موسوی به شایعه‌سازی‌ها؛ هیچ گامی در شورای امنیت برای رفع حصر بردا...

واکنش میرمحمود موسوی به شایعه‌سازی‌ها؛ هیچ گامی در شورای امنیت برای رفع حصر برداشته نشده/ می‌خواهند فشار اجتماعی را کم کنند

چکیده : میرمحمود موسوی درباره خبر اینستاگرامی اصلاحات‌نیوز مبنی بر جلسه شورای امنیت برای آزادی محصورین گفته است: این خبر کذب محض است و برای کاهش فشارهای اجتماعی پخش‌شده است. مردم باید هوشیار باشند و فریب این بازی‌های روانی را نخورند. هر زمان مردم مطالبات واقعی خود را مطرح می‌کنند دستگاه امنیتی به بازی روانی می‌پردازد تا فشار را کاهش دهد ...


کلمه-گروه خبر: میرمحمود موسوی، برادر میرحسین خبر منتشره مبنی بر جلسه شورای امنیت برای آزادی محصوران را کذب و بازی روانی دستگاه امنیتی برای کاهش فشارهای اجتماعی خواند.

به گزارش کلمه، میرمحمود موسوی درباره خبر اینستاگرامی اصلاحات‌نیوز مبنی بر جلسه شورای امنیت برای آزادی محصورین گفته است: این خبر کذب محض است و برای کاهش فشارهای اجتماعی پخش‌شده است.

وی خواستار هوشیاری مردم شده و افزوده است: مردم باید هوشیار باشند و فریب این بازی‌های روانی را نخورند. هر زمان مردم مطالبات واقعی خود را مطرح می‌کنند دستگاه امنیتی به بازی روانی می‌پردازد تا فشار را کاهش دهد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.