سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فرزند مهدی کروبی: پزشکان درباره نحوه درمان بعد از سه روز تصمیم می‌گیرند/ امیدواریم...
» عدم تحرک در حصر خانگی مشکل اصلی مهدی کروبی

فرزند مهدی کروبی: پزشکان درباره نحوه درمان بعد از سه روز تصمیم می‌گیرند/ امیدواریم نیاز به عمل جراحی نباشد

چکیده : طی نزدیک به دو هزار و چهار روزی که از حصر مهدی کروبی، میرحسین موسوی و زهرا رهنورد می‌گذرد، این چندمین بار است که مهدی کروبی در بیمارستان بستری می‌شود. خبری که باز هم نگرانی‌ها را از وضعیت جسمی محصوران برجسته کرده است، اما همانطور که پیش‌بینی می‌شد عدم تحرک در زندان خانگی، حصر، مشکل اصلی مهدی کروبی در سن هشتادسالگی است ...


کلمه – گروه خبر: فرزند مهدی کروبی، از همراهان محصور جنبش سبز که روز گذشته به دلیل عارضه قلبی به بیمارستان منتقل شده بود می‌گوید حال مهدی کروبی بهتر شده است، او ابراز امیدواری می کند که مشکل قلبی با دارو رفع شود و نیاز به عمل جراحی نباشد.

به گزارش کلمه، طی نزدیک به دو هزار و چهارصد روزی که از حصر مهدی کروبی، میرحسین موسوی و زهرا رهنورد می‌گذرد، این چندمین بار است که مهدی کروبی در بیمارستان بستری می‌شود. خبری که باز هم نگرانی‌ها را از وضعیت جسمی محصوران برجسته کرده است، اما همانطور که پیش‌بینی می‌شد عدم تحرک در زندان خانگی، حصر، مشکل اصلی مهدی کروبی در سن هشتادسالگی است.

در همین باره حسین کروبی در گفت‌وگو با ایلنا گفت: در حال حاضر به تشخیص پزشکان دستگاه هار‌تر به ایشان وصل است و بعد از سه روز ثبت ضربان قلب تشخیص می‌دهند قلب ایشان را عمل کنند و باتری بگذارند یا با دارو این مساله حل شود.

حسین کروبی با اشاره به آخرین وضعیت حجت‌الاسلام مهدی کروبی گفت: دیشب به عیادت پدر رفتم و حال ایشان خیلی بهتر بود.

او افزود: در حال حاضر به تشخیص پزشکان دستگاه هار‌تر به ایشان وصل است و بعد از سه روز ثبت ضربان قلب تشخیص می‌دهند قلب ایشان را عمل کنند و باتری بگذارند یا با دارو این مساله حل شود.

کروبی با اشاره به اینکه ضربان قلب پدر زیر ۵۰ بود، گفت: امیدواریم مشکل قلب آقای کروبی با دارو حل شود و نیاز به عمل جراحی نباشد.

او گفت: روز گذشته دوستان و فعالان سیاسی بسیاری با بنده و مادرم تماس گرفتند و جویای حال پدر بودند. در همین راستا آیت‌الله صانعی با مادرم تماس گرفتند و آیت‌الله بیات زنجانی نیز از طریق بنده وضعیت پدر را پیگیری کردند.

در همین‌باره وبسایت سحام گزارش داده که وضعیت عمومی مهدی کروبی نسبت به دیروز بهتر بوده و حال ایشان رضایتخش است. با این وجود مشکل اصلی ایشان عدم تحرک کافی به دلیل حصر است. فقدان تحرک می تواند وضعیت قلب این رهبر جنبش سبز را در معرض خطرات بیشتری قرار دهد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.