سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سیدهادی خامنه‌ای: حصر مایه تاسف نظام است...
» فاطمه کروبی به دیدار سیدهادی خامنه‌ای رفت

سیدهادی خامنه‌ای: حصر مایه تاسف نظام است

چکیده : سیدهادی خامنه ای حصر مهدی کروبی را که “از قدمای انقلاب بوده و سابقه بسیار خوبی پیش از انقلاب داشته و پس از انقلاب نیز از نزدیک ترین اصحاب امام بوده”، را مایه تاسف برای نظام دانسته است. این عضور ارشد جامعه روحانیون مبارز حصر مهدی کروبی، میرحسین موسوی و زهرا رهنورد را مایه تاسف برای ساختار نظامی دانسته که با نام جمهوری اسلامی هنوز پا برجاست، اما بهترین افرادش را در حصر قرار می‌دهد ...


طی سال های پس از حصر رهبران جنبش سبز، سید هادی خامنه‌ای بارها برای دیدار و پیگیری موضوع حصر، به دیدار فاطمه کروبی رفته بود.

به گزارش سحام، خانم کروبی، روز گذشته در پاسخ به محبت و پیگیری های متعدد ایشان، متقابلا به دیدار سید هادی خامنه‌ای رفته است.

این نماینده سابق مجلس در این دیدار پیام سلام و سپاس آقای کروبی را به سید هادی خامنه‌ای رسانده و از طرف ایشان از اینکه همواره موضوع حصر را پیگیری کرده‌اند، تشکر نموده است.

سیدهادی خامنه‌ای نیز در سخنانی، حصر مهدی کروبی را که “از قدمای انقلاب بوده و سابقه بسیار خوبی پیش از انقلاب داشته و پس از انقلاب نیز از نزدیک ترین اصحاب امام بوده”، را مایه تاسف برای نظام دانسته است.

این عضور ارشد جامعه روحانیون مبارز حصر مهدی کروبی، میرحسین موسوی و زهرا رهنورد را مایه تاسف برای ساختار نظامی دانسته که با نام جمهوری اسلامی هنوز پا برجاست، اما بهترین افرادش را در حصر قرار می دهد.

مهدی کروبی، میرحسین موسوی و زهرا رهنورد، بیش از ۶ سال است که در حصر و حبس خانگی به سر می‌برند. مهدی کروبی بارها در نامه به شخصیت‌های حقوقی از جمله حسن روحانی و علی مطهری، خواستار پیگیری حقوق شهروندی خود و برگزاری دادگاهی علنی شده است.

اما رهبر جمهوری اسلامی در اقدامی غیر قانونی و غیر شرعی همچنان از آزادی رهبران جنبش سبز،‌ سر باز می‌زند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.