سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سال‌هایی که نه حامد طالبی حواسش به کودکان بی‌گناه بود و نه بالا دستی‌هایش...

سال‌هایی که نه حامد طالبی حواسش به کودکان بی‌گناه بود و نه بالا دستی‌هایش

چکیده : دوساعت بازداشت، فرزندانش را بی‌تاب کرده و حامد طالبی در سال۸۸ هلهله می‌کرد برای بازداشت‌های فله‌ای و هرگز به فرزندان بازداشت شدگان فکر نکرد ...


ناهید مولوی:

تصمیم گرفته بودم حرفی نزنم اما پست اینستاگرام همسر طالبی نمی‌گذارد دهانم بسته بماند! فارس پلاس هم آن را منتشرکرده! این همه ادا برای ۲ساعت بازداشت.

دوساعت بازداشت، فرزندانش را بی‌تاب کرده و حامد طالبی در سال۸۸ هلهله می‌کرد برای بازداشت‌های فله‌ای و هرگز به فرزندان بازداشت شدگان فکر نکرد.

وقتی سعید شریعتی را گرفتند، سروش ۵ سالش نشده بود و بعد از مدت‌ها دوری پدرش را از تلویزیون و دادگاه‌های دسته جمعی می‌دید و طالبی درحال سناریو نویسی بود.

حسین نورانی نژاد به حبس رفت و یک سال تمام سهراب را ماهی یک بار در ملاقات حضوری میدید! طالبی گزارش مینوشت جاسوس گرفتیم.

وقتی به خانه هادی حیدری هجوم بردند، باران با چشمان حیرت زده نگاه می کرد که ماموران چگونه اتاقش را زیر و رو می کنند! طالبی سر ذوق آمده بود.

وقتی علی جمالی راگرفتند،نیکان نوزادبود وقتی آزادشد یک پسربچه۳ساله!علی سالهای شیرین پسرش راازدست داد وتمام آن سالهاطالبی سرخوش بازداشت‌ها بود.

نرگس محمدی سال‌هاست در زندان است و امکان دیدار فرزندانش را ندارد و طالبی مشغول فحاشی به منتخب ملت است.

امین چالاکی و همسرش سمیه عالمی‌پسند را با هم گرفتند و مانا، دختر ۳ ساله را هم به اداره اطلاعات بردند. بچه تا چند بازداشت بود! طالبی کجابود؟

ساجده عرب سرخی در حبس بود و صبا در حساس‌ترین سن از داشتن مادر محروم بود! طالبی علیه ساجده گزارش امنیتی می‌نوشت.

اینها تنها گوشه‌ای از آنچه است که در این ۸سال بر ما گذشته است و در همه این سال‌ها نه حامد طالبی حواسش به کودکان بی‌گناه بود و نه بالا دستی‌هایش.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.